Begrafenisondernemers - BeforeYouGo.be

Begrafenisondernemers


Vind snel en eenvoudig adressen of contact gegevens van begrafenisondernemers in uw buurt. Zoek op naam of op locatie in onze uitgebreide databank!


Centre Funéraire Chenot (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Avenue de Houffalize 50
6800 Libramont - Chevigny
chenot-dupont@dela.be
061 22 31 00
www.centrefuneraire-chenot-dupont.be

Centre Funéraire Marchant (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

rue Paul Janson 1
6182 Souvret
marchant@dela.be
071 45 06 98
www.centrefuneraire-marchant.be

Uitvaartcentrum Roger Barthels (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Stationsstraat 113-117
3620 Lanaken
uc.rogerbarthels@dela.be
089 71 40 87
www.uitvaartcentrum-rogerbarthels.be

Centre Funéraire Dethier (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Rue de Gaillarmont 6
4032 Chênée
dethier@dela.be
04 365 27 55
www.centrefuneraire-dethier.be

Uitvaartcentrum Joosen (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Willem Van Laarstraat 22
2600 Berchem
joosen@dela.be
03 239 33 44
www.uitvaartcentrum-joosen.be

Uitvaartcentrum Vangrunderbeek-Merchtem (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Reedijk 22
1785 Merchtem
vangrunderbeek-merchtem@dela.be
052 37 20 58
www.uitvaartcentrum-vangrunderbeek-merchtem.be

Uitvaartcentrum Tossyn (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Brusselsestraat 61
3000 Leuven
tossyn@dela.be
016 22 54 29
www.uitvaartcentrum-tossyn.be

Centre Funéraire Dethier (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Voie de l'Ardenne 177
4053 Embourg
dethier@dela.be
04 343 76 10
www.centrefuneraire-dethier.be

Uitvaartcentrum Jacobs (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

St. Bernardsesteenweg 300
2020 Antwerpen
jacobs@dela.be
03/ 237.68.86
www.uitvaartcentrum-smedts-jacobs.be

Centre Funéraire Charles - Renard (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Place Albert Ier 1-3-5
6031 Monceau-sur-Sambre
charles-renard@dela.be
071 31 36 62
www.centrefuneraire-charles-renard.be

Centre Funéraire Nollevaux (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Zone Artisanale Route d'Arlon 13
6820 Florenville
nollevaux@dela.be
061 27 17 27
www.centrefuneraire-nollevaux.be

Uitvaartcentrum Raes (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Stuiverstraat 470
8400 Oostende
raes@dela.be
059 70 23 88
www.uitvaartcentrum-raes.be

Centre Funéraire Dethier (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Rue de Robermont 250
4020 Bressoux
dethier@dela.be
04 342 85 15
www.centrefuneraire-dethier.be

Uitvaartcentrum Van Dooren - Claessen-Vissers (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Corbeelsstraat 6
2300 Turnhout
vandooren@dela.be
014 41 52 41
www.uitvaartcentrum-vandooren.be

Uitvaartcentrum Ackaert - Vande Woestijne (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Karel de Stoutelaan 49-51-53
8000 Brugge
ackaert-vandewoestijne@dela.be
050 31 09 19
www.uitvaartcentrum-ackaert-vandewoestijne.be

Centre Funéraire Nollevaux (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Rue de la Girafe 84 bus A
6832 Sensenruth
nollevaux@dela.be
061 46 65 05
www.centrefuneraire-nollevaux.be

Uitvaartcentrum De Meerleire (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Befferstraat 19
2800 Mechelen
demeerleire@dela.be
015 20 45 00
www.uitvaartcentrum-demeerleire.be

Uitvaartcentrum Smeets (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Sint-Truidersteenweg 140
3500 Hasselt
smeets@dela.be
011 28 35 88
www.uitvaartcentrum-smeets.be

Uitvaartcentrum Hofmans (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Kapellensteenweg 205-207
2920 Kalmthout
hofmans@dela.be
03 669 62 66
www.uitvaartcentrum-hofmans.be

Uitvaartcentrum Bleyaert (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Natiënlaan 85
8300 Knokke-Heist
bleyaert@dela.be
050 60 56 05
www.uitvaartcentrum-bleyaert-knokke.be

Centre Funéraire Charles - Renard (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Place Try Colau 2-4-6
6042 Lodelinsart
charles-renard@dela.be
071 31 36 62
www.centrefuneraire-charles-renard.be

Centre Funéraire Laloux (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Chaussée de Louvain 764
5020 Champion
laloux@dela.be
081 73 75 45
www.centrefuneraire-laloux.be

DELA Dampoort (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Land Van Waaslaan 4
9000 Gent
dampoort@dela.be
09 228 29 53
www.dela-dampoort.be

Centre Funéraire Georis (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Boulevard Galilée 104
4100 Seraing
georis@dela.be
04 336 25 76
www.centrefuneraire-georis.be

Uitvaartcentrum Thibaut (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Brusselsesteenweg 6 bus A
2800 Mechelen
thibaut@dela.be
015 41 24 09
www.uitvaartcentrum-thibaut.be

Uitvaartcentrum Severens (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Houtmolenstraat 4-6
3900 Overpelt
severens@dela.be
011 64 20 90
www.uitvaartcentrum-severens.be

Uitvaartcentrum Kesteloot (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Dorp 3
8690 Alveringem
kesteloot@dela.be
058 31 36 60
www.uitvaartcentrum-kesteloot.be

Uitvaartcentrum Vangrunderbeek (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Stationsstraat 69
1930 Zaventem
vangrunderbeek@dela.be
02 725 40 00
www.uitvaartcentrum-vangrunderbeek.be

Uitvaartcentrum Van Dooren - Claessen-Vissers (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Duivenstraat 40
2350 Vosselaar
claessen-vissers@dela.be
014 61 17 92
www.uitvaartcentrum-claessen-vissers.be

Centre Funéraire Georis (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Rue Tige Manchère 11
4120 Neupré
georis@dela.be
04 336 25 76
www.centrefuneraire-georis.be

Uitvaartcentrum Severens (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Schansstraat 4
3920 Lommel
severens@dela.be
011 55 16 55
www.uitvaartcentrum-severens.be

Centre Funéraire Laloux (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Rue Patenier 77
5000 Namur
laloux@dela.be
081 73 75 45
www.centrefuneraire-laloux.be

Uitvaartcentrum Nuytten (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Torhoutsesteenweg 88 bus H
8400 Oostende
nuytten@dela.be
059 80 15 53
www.uitvaartcentrum-nuytten.be

Centre Funéraire Dethier (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

rue Emile Vandervelde 502
4610 Bellaire
dethier@dela.be
04 342 71 41
Centre Funéraire Dethier

Uitvaartcentrum Marc Barthels (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Europalaan 66-68
3650 Dilsen-Stokkem
uc.marcbarthels@dela.be
089 76 13 26
www.uitvaartcentrum-marcbarthels.be

Uitvaartcentrum Porrez (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Godveerdegemstraat 177
9620 Zottegem
porrez@dela.be
09 364 54 64
www.uitvaartcentrum-porrez.be

Uitvaartcentrum Lambrecht (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Albrecht Rodenbachstraat 14
8370 Blankenberge
lambrecht@dela.be
050 41 11 27
www.uitvaartcentrum-lambrecht.be

Uitvaartcentrum Eugène Timmermans (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Markgravelei 41
2018 Antwerpen
timmermans@dela.be
03 440 52 19
www.uitvaartcentrum-timmermans.be

Uitvaartcentrum Bogaerts-Stynen (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Handelslei 24
2980 Zoersel
bogaerts@dela.be
03 383 17 71
www.uitvaartcentrum-bogaerts.be

Centre Funéraire Charles - Renard (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Place du Chef-Lieu 10
6040 Jumet
charles-renard@dela.be
071 35 31 63
www.centrefuneraire-charles-renard.be

Centre Funéraire Dethier (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Rue de la Vaussale 31
4031 Angleur
dethier@dela.be
04 365 06 94
www.centrefuneraire-dethier.be

Uitvaartcentrum Vercruysse (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Marktstraat 47
8530 Harelbeke
vercruysse@dela.be
056 71 23 77
www.uitvaartcentrum-vercruysse.be

Uitvaartcentrum Verschooten (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Dorp 5
2820 Bonheiden
verschooten@dela.be
015 51 48 35
www.uitvaartcentrum-verschooten.be

Centre Funéraire Duvivier (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Rue Ferrer 103
7100 La Louvière
duvivier@dela.be
064 44 44 44
www.centrefuneraire-duvivier.be

Uitvaartcentrum Borgonjon (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Hillestraat 30
9991 Adegem
borgonjon@dela.be
050 72 06 15
www.uitvaartcentrum-borgonjon.be

Uitvaartcentrum Leenders (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Dokter Haubenlaan 55-57-63
3630 Maasmechelen
leenders@dela.be
089 76 41 15
www.uitvaartcentrum-leenders.be

Uitvaartcentrum Marote De Haan (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Bredeweg 40
8420 De Haan
marote@dela.be
059 23 72 62
www.uitvaartcentrum-marote-dehaan.be

Uitvaartcentrum Rongé (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Heideplaats 4
2845 Niel
ronge@dela.be
03 888 13 76
www.uitvaartcentrum-ronge.be

Uitvaartcentrum Bleyaert (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Natiënlaan 85
8300 Knokke-Heist
bleyaert@dela.be
050 60 56 05
www.uitvaartcentrum-bleyaert.be

Centre Funéraire Dethier (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Rue Bureau 30
4620 Fléron
dethier@dela.be
www.centrefuneraire-dethier.be

Uitvaartcentrum Harry (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Tiensesteenweg 155
3380 Glabbeek
harry@dela.be
016 77 70 97
www.uitvaartcentrum-harry.be

Centre Funéraire Marchant (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Rue de Nivelles 46
6141 Forchies-la-Marche
marchant@dela.be
071 52 96 07
www.centrefuneraire-marchant.be

Uitvaartcentrum Amez (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Olmstraat 15
8790 Waregem
amez@dela.be
056 60 30 00
www.uitvaartcentrum-amez.be

Uitvaartcentrum Sneyders (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Beekakkerstraat 17
2340 Beerse
sneyders@dela.be | jef.sneyders@skynet.be
014 61 12 56
www.uitvaartcentrum-sneyders.be

Centre Funéraire Georis (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Rue du Pairay 86-88
4100 Seraing
georis@dela.be
04 336 25 76
www.centrefuneraire-georis.be

Centre Funéraire Chaudoir (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Avenue du Camp 21
5100 Jambes
chaudoir@dela.be
081 30 10 95
www.centrefuneraire-chaudoir.be

Uitvaartcentrum Lucas (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Alfons Pieterslaan 8
8400 Oostende
lucas@dela.be
059 70 16 78
www.uitvaartcentrum-lucas.be

Uitvaartcentrum Debay (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

de Schiervelstraat 27-29
3700 Tongeren
debay@dela.be
012 23 13 36
www.uitvaartcentrum-debay.be

Uitvaartcentrum Marc Barthels (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Joseph Smeetslaan 74
3630 Maasmechelen
uc.marcbarthels@dela.be
089 76 13 26
www.uitvaartcentrum-marcbarthels.be

Centre Funéraire Duvivier (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Chaussée Brunehault 44
7140 Morlanwelz
duvivier@dela.be
064 44 44 44
www.centrefuneraire-duvivier.be

Uitvaartcentrum Rommelaere (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Torhoutsesteenweg 375
8400 Oostende
rommelaere@dela.be
059 70 22 66
www.uitvaartcentrum-rommelaere.be

Uitvaartcentrum Bleyaert (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Kardinaal Cardijnstraat 8
8200 Sint-Andries
bleyaert@dela.be
050 35 18 46
www.uitvaartcentrum-bleyaert.be

Uitvaartcentrum De Smedt (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Pompstraat 1
2000 Antwerpen
desmedt@dela.be
03 231 45 90
www.uitvaartcentrum-desmedt.be

Uitvaartcentrum Werbrouck (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Bruanestraat 27
8800 Roeselare
werbrouck@dela.be
051 25 16 35
www.uitvaartcentrum-werbrouck.be

Uitvaartcentrum Harry (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Dreefstraat 25
3300 Goetsenhoven
harry@dela.be
016 77 70 97
www.uitvaartcentrum-harry.be

Uitvaartcentrum Couffez (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Kortrijksestraat 488
8020 Ruddervoorde
couffez@dela.be
050 27 74 31
www.uitvaartcentrum-couffez.be

Centre Funéraire Dethier (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Avenue des Trois Couronnes 9
4130 Esneux
dethier@dela.be
04 380 41 41
www.centrefuneraire-dethier.be

Centre Funéraire Chenot (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Rue Saint-Roch 26-34-36
6840 Neufchateau
chenot-dupont@dela.be
www.centrefuneraire-chenot-dupont.be

Uitvaartcentrum Kesteloot (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Kerkstraat 9-11
8660 De Panne
kesteloot@dela.be
058 31 36 60
Uitvaartcentrum Kesteloot

Uitvaartcentrum Leo (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Dikkebusseweg 33-35-37
8900 Ieper
leo@dela.be
057 20 55 33
www.uitvaartcentrum-leo.be

Uitvaartcentrum Hofmans (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Loenhoutseweg 4
2320 Hoogstraten
hofmans@dela.be
03 669 62 66
www.uitvaartcentrum-hofmans.be

Uitvaartcentrum Verheyden (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Van Cromphoutstraat 21
9230 Wetteren
verheyden@dela.be
09 366 19 92
www.uitvaartcentrum-verheyden.be

Uitvaartcentrum Bogaerts-Stynen (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Sint-Jozeflei 45
2390 Westmalle
stynen@dela.be
03 312 02 13
www.uitvaartcentrum-bogaerts.be

Uitvaartcentrum Severens (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Stationsstraat 44
3910 Neerpelt
severens@dela.be
011 64 13 73
www.uitvaartcentrum-severens.be

Centre Funéraire Marchant (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Rue des Déportés 11
6180 Courcelles
marchant@dela.be
071 45 06 98
www.centrefuneraire-marchant.be

Uitvaartcentrum Hofmans (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Dorpsstraat 85
2990 Wuustwezel
hofmans@dela.be
03 669 62 66
www.uitvaartcentrum-hofmans.be

Uitvaartcentrum Eugène Timmermans (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Oosterveldlaan 31-33
2020 Antwerpen
timmermans@dela.be
03 440 52 19
www.uitvaartcentrum-timmermans.be

Uitvaartcentrum Rongé (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Kerkhofstraat 411
2850 Boom
ronge@dela.be
03 888 13 76
www.uitvaartcentrum-ronge.be

Uitvaartcentrum Remans (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Grotestraat 116
3600 Genk
remans@dela.be
089 35 27 92
www.uitvaartcentrum-remans.be

Uitvaartcentrum Smedts (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Jules Moretuslei 235-237
2610 Wilrijk (Antwerpen)
smedts@dela.be
03 827 12 81
www.uitvaartcentrum-smedts.be

Uitvaartcentrum Smedts (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Kapellestraat 21
2630 Aartselaar
smedts@dela.be
03 827 12 81
www.uitvaartcentrum-smedts.be

Uitvaartcentrum Van Nieuwkerke (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Hillestraat 30
9991 Adegem
vannieuwkerke@dela.be
050 71 41 51
www.uitvaartcentrum-vannieuwkerke.be

Centre Funéraire Marchant (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Rue de l'Athénée 24
6140 Fontaine-l'Evêque
marchant@dela.be
071 52 96 07
www.centrefuneraire-marchant.be

Uitvaartcentrum Appeltants - Carmeliet (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Turcksinstraat 33
1830 Machelen
appeltants-carmeliet@dela.be
02 251 44 15

Uitvaartcentrum Kesteloot (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Koksijdestraat 3
8630 Veurne
kesteloot@dela.be
058 31 36 60
www.uitvaartcentrum-kesteloot.be

Uitvaartcentrum Marote (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Stuiverstraat 470
8400 Oostende
marote@dela.be
059 70 63 63
www.uitvaartcentrum-marote.be

Uitvaartcentrum Eugène Timmermans (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Fruithoflaan 5
2600 Berchem
timmermans@dela.be
03 448 26 50
www.uitvaartcentrum-timmermans.be

Uitvaartcentrum Forrier-Vangrunderbeek (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Lange Molensstraat 28
1800 Vilvoorde
forrier-vangrunderbeek@dela.be
02 251 03 06
www.uitvaartcentrum-forrier-vangrunderbeek.be

Centre Funéraire Dethier (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Rue Belvaux 38-40
4030 Grivegnée
dethier@dela.be
04 343 41 14
www.centrefuneraire-dethier.be

Uitvaartcentrum Bleyaert (DELA uitvaartcentrum - Begrafenisondernemer)

Generaal Lemanlaan 156
8310 Assebroek
bleyaert@dela.be
050 35 18 46
www.uitvaartcentrum-bleyaert.be

Van Baelen Dirk (Begrafenisondernemer)

Grote Baan 206
2235 Hulshout
015/222117

Morciaux - Rue Du Soldat Lariviere (Begrafenisondernemer)

Rue Du Soldat Lariviere 45
1370 Jodoigne
010/811110

Dumont - Giltay - Grand Route (Begrafenisondernemer)

Grand Route 484
4400 Flemalle
04/2338976

Ceremonie Ivo Mathijs Bvba (Begrafenisondernemer)

Heerveldestraat 13
3510 Kermt (Hasselt)
info@ceremoniemathijs.be
011 25 14 94

Colman (Begrafenisondernemer)

Katsweg 28
9990 Maldegem
050/711184

Dumont (Begrafenisondernemer)

Rue Du Cimetier 2
4180 Comblain-La-Tour
04/3691212

Foret - Rue W. Jamar (Begrafenisondernemer)

Rue W. Jamar 206
4430 Ans
04/2638830

Bemelmans J-M - Rue Auguste Buisseret (Begrafenisondernemer)

Rue Auguste Buisseret 60
4000 Liege
04/3365929

Quirijnen (Begrafenisondernemer)

Augustijnslei 85
2930 Brasschaat
03/6501515

Legrand - Jacob - Rue Philippe Baucq (Begrafenisondernemer)

Rue Philippe Baucq 35
1040 Etterbeek
02/6481340

Pellet (Begrafenisondernemer)

Chaussee De Ninove 364
1070 Bruxelles
02/5217952

Cornelis Gebroeders Vof (Begrafenisondernemer)

Palinghuizen 148
9000 Gent
09/2261229

Bosch (Begrafenisondernemer)

Rue Simar 34
4700 Eupen
087/742684

Planckaert Colette (Begrafenisondernemer)

Roodhuiswegel 70
8510 Kortrijk
056/222953

De Hertogh Jan (Begrafenisondernemer)

Wolvertemsesteenweg 11
1850 Grimbergen
info@de-hertogh.com
02/2708100

Delval Centre Funéraire (Begrafenisondernemer)

Chée D' Audenarde 212
7500 Tournai
delval.funerailles@skynet.be
069/846818

Verhoeven N. (Begrafenisondernemer)

Vlasstraat 16
9060 Zelzate
09/3455075

De Rycke Bvba (Begrafenisondernemer)

Stationsstraat 121
9450 Haaltert
053/832976

De Ras Uitvaarten Bvba (Begrafenisondernemer)

Hoogstraat 18
9340 Lede
info@deras.be
053/800808

Danny Ceulemans & Co Bvba (Begrafenisondernemer)

Borgersteinlei 96
2860 Sint-Katelijne-Waver
danny.ceulemans@busmail.net
015/554427

De Cock - Provincialesteenweg (Begrafenisondernemer)

Provincialesteenweg 10
2627 Schelle
03/8879827

Liefooghe Jacques (Begrafenisondernemer)

Dondeyneweg 18
8958 Heuvelland
057/445393

Colles - Dominicy - Rue Des Ecureuils (Begrafenisondernemer)

Rue Des Ecureuils 3
6700 Arlon
063/224437

Druant Antoine (Begrafenisondernemer)

Hoornwerk 10
8900 Ieper
057/202418

Vandekeckhove L-Carrewyn (Begrafenisondernemer)

Stationstraat 94
8850 Ardooie
051/744274

Drisket J. (Begrafenisondernemer)

Rue L. Macours 40
4340 Othee
04/2574383

Timmermans Bob Bvba (Begrafenisondernemer)

Mechelsesteenweg 78
2550 Kontich
03/4573737

Malbrancke (Begrafenisondernemer)

Evergemsesteenweg 127 bus B
9032 Wondelgem
malbrancke@skynet.be
09 225 26 17

Cornelis Francois (Begrafenisondernemer)

Pol Antheunisstraat 41
9500 Geraardsbergen
054/413261

Dewandeler (Begrafenisondernemer)

Rue De La Gaite 97
1070 Bruxelles
02/5216211

De Muyt Bvba (Begrafenisondernemer)

Tinhoutstraat 118
8730 Beernem
050/788805

Eddy Heiremans - De Robianostraat (Begrafenisondernemer)

De Robianostraat 102
2150 Borsbeek (Antw.)
03/3660282

Herman Melis Bvba - Bosdamlaan (Begrafenisondernemer)

Bosdamlaan 14
9120 Beveren-Waas
03/7751990

Rosseeuw (Begrafenisondernemer)

Burg. Guillomlaan 32
8500 Kortrijk
056/224785

Funerailles Delbrassinne (Begrafenisondernemer)

Rue De La Gare 9
1330 Rixensart
info@funerailleslasnoises.be
02 653 72 53

D'Hondt Nv - Hauwaart (Begrafenisondernemer)

Hauwaart 92
9667 Horebeke
055/311133

Funerarium Bq - Peperstraat (Begrafenisondernemer)

Peperstraat 20
9600 Ronse
info@funerarium-bq.be
0800/92390

Wase Begrafenissen Bvba - Krijgsbaan (Begrafenisondernemer)

Krijgsbaan 86
9140 Temse
wasebegrafenissen@mac.com
03/7716819

Leclercq - Rue De La Station (Begrafenisondernemer)

Rue De La Station 67
6181 Gouy-Lez-Pieton
071/844657

Desablens - Pottiez & Enfants - Grand Route (Begrafenisondernemer)

Grand Route 250
7530 Gaurain-Ramecroix (Tournai)
06/546422

Van Damme - Spoorwegstraat (Begrafenisondernemer)

Spoorwegstraat 73
9200 Dendermonde
052/214934

Bentz - Rue Du Village (Begrafenisondernemer)

Rue Du Village 10
6790 Aubange
063/371045

Radermacher F.-J. (Begrafenisondernemer)

St. Martensplein 7
8560 Moorsele
056/401283

Eddy Heiremans - Te Boelaarlei (Begrafenisondernemer)

Te Boelaarlei 100
2140 Borgerhout (Antwerpen)
03/2354021

Willems-Leroy - Rue Saint Jacques (Begrafenisondernemer)

Rue Saint Jacques 290
5500 Dinant
082/222787

Rubbrecht Lucrece (Begrafenisondernemer)

Heilig Hartlaan 33
9300 Aalst
info@rubbrecht-l.be
053/775725

Begrafenissen Schraepen-Mathijsen Bvba (Begrafenisondernemer)

Halveweg 32 bus A
3520 Zonhoven
begrafenissen@skynet.be
011/666630

Leonard-Lemaitre Sprl (Begrafenisondernemer)

Bercheux 26
6640 Vaux-Sur-Sure
leonardalbert_sprl@yahoo.fr
061/255433

Leclercq - Chaussee De Fleurus (Begrafenisondernemer)

Chaussee De Fleurus 197
6060 Gilly (Charleroi)
071/487283

Feyaerts (Begrafenisondernemer)

Werchtersesteenweg 124
3150 Haacht
begrafenissen.feyaerts@skynet.be
016/600134

Islamiques Benhammou (Begrafenisondernemer)

Chaussee De Ninove 97
1080 Bruxelles
02/4118623

Husniaux Et Fils (Begrafenisondernemer)

Rue Chausteur 138
6042 Lodelinsart
jeanpierrehusniaux@skynet.be
071/415189

De Clerck (Begrafenisondernemer)

Brugstraat 16
9160 Lokeren
09/3481568

De Meyer Bvba (Begrafenisondernemer)

Bredabaan 216
2930 Brasschaat
info@demeyeruitvaart.be
03/6518168

Uitvaartverzorging De Weyn - Basseveldedorp (Begrafenisondernemer)

Basseveldedorp 112
9968 Bassevelde
09/3737097

Rosier - Hoevestraat (Begrafenisondernemer)

Hoevestraat 76
3040 Ottenburg
016/472961

Charlet (Begrafenisondernemer)

Rue E. Damien 39
6500 Leugnies
071/588437

Van De Vijver Peter & Dirk (Begrafenisondernemer)

Lijsterstraat 52
9870 Zulte
09/3887921

Begrafenissen Goossens - Dendermondsesteenweg (Begrafenisondernemer)

Dendermondsesteenweg 28
2830 Willebroek
begrafenissen.goossens@skynet.be
03/8866301

Mestre Lambert - Rue A. Renson (Begrafenisondernemer)

Rue A. Renson 46
4420 Montegnee
lambert-mestre@hotmail.com
04/2634943

Goossens - Koning Albertlaan (Begrafenisondernemer)

Koning Albertlaan 22
1082 Berchem-Sainte-Agathe
02/4655405

Uitvaartverzorging De Weyn - Oosteeklodorp (Begrafenisondernemer)

Oosteeklodorp 17
9968 Oosteeklo
09/3737097

Smet Benoit (Begrafenisondernemer)

Rue Van Humbeeck 7
6460 Chimay
smet.benoit@hotmail.com
060/211711

Tavernier D. Bvba - Mariastraat (Begrafenisondernemer)

Mariastraat 22
8460 Oudenburg
050/813848

Biondan - Steurbaut Bvba (Begrafenisondernemer)

Godshuislaan 56
8800 Roeselare
051/211166

Van Den Bogaert J. (Begrafenisondernemer)

Lispersteenweg 274
2500 Lier
03/4801578

Reners Johan (Begrafenisondernemer)

Lammerweg 5
3510 Kermt (Hasselt)
011/851340

Besem - Place De La Licourt (Begrafenisondernemer)

Place De La Licourt 23
4040 Herstal
pf.besem@skynet.be
04/2640250
Besem - Place De La Licourt

Joye S.C. - Rue Lulay (Begrafenisondernemer)

Rue Lulay 21 bus A
4690 Glons
joye_patrick@hotmail.com
04/2864086

Uitvaartverzorging Gooris (Begrafenisondernemer)

Dorpplaats 4
3190 Boortmeerbeek
uitvaartverzorging@gooris.info
015 51 22 95

De Troy L (Begrafenisondernemer)

Heistsebaan 50
2590 Berlaar
015/241428

Merken (Begrafenisondernemer)

Riemsterweg 427 bus B
3740 Bilzen
uitvaartcentrum.merken@telenet.be
012/451054

Desmet (Begrafenisondernemer)

Egemstraat 3
8740 Pittem
051/466035

Raes Dirk (Begrafenisondernemer)

Kortrijksesteenweg 1147
9051 Gent
09/2216766

Preud'Homme & Fils - Rue De Baty (Begrafenisondernemer)

Rue De Baty 43
5070 Fosses-La-Ville
071/711572

Hankard Roland (Begrafenisondernemer)

Sint Stevensstraat 59
1600 Sint-Pieters-Leeuw
rolandhankard@msn.com
02/3777303

Marschang Frans (Begrafenisondernemer)

St. Amandusstraat 19
2060 Antwerpen
03/2330165

Mondial - Avenue Rogier (Begrafenisondernemer)

Avenue Rogier 267
1030 Schaarbeek
02/2152051

Everaert Nv (Begrafenisondernemer)

S Gravenstraat 118
9810 Nazareth
09/3859215

Verburgh Bvba (Begrafenisondernemer)

Ooststraat 36
8400 Oostende
059/704850

Rouwcentrum Blemberg - Mosselbank (Begrafenisondernemer)

Mosselbank 19
9120 Vrasene
info@blemberg.be
03 775 75 69

Van Edorn (Begrafenisondernemer)

Wolfdonksesteenweg 231
2230 Herselt
014/547275

Lefevre (Begrafenisondernemer)

Place St. Job 23
1180 Uccle
pflefevre@hotmail.com
02/3745326

Convents Nv (Begrafenisondernemer)

Kerkstraat 5
3581 Beringen
convents.nv@skynet.be
011/422832

Gyselinck Bvba - Stationsstraat (Begrafenisondernemer)

Stationsstraat 10
9140 Temse
03/7710441

Goossens & Celis Nv (Begrafenisondernemer)

Liersesteenweg 120
2640 Mortsel
info@goossenscelis.be
03/4496861

Uitvaartverzorging Bvba De Wit Sonja - Mechelseweg (Begrafenisondernemer)

Mechelseweg 223
1880 Kapelle-Op-Den-Bos
sonja.de.wit@telenet.be
015/204045
Uitvaartverzorging Bvba De Wit Sonja - Mechelseweg

Pues Bvba (Begrafenisondernemer)

Diestsesteenweg 147
3010 Kessel-Lo (Leuven)
016/259779

Etablissements L. (Begrafenisondernemer)

Av. Fortin 36
1030 Schaarbeek
02/7329779

Van Den Broeck Bvba - Nederrij (Begrafenisondernemer)

Nederrij 15
2200 Herentals
info@vandenbroeckbegrafenissen.be
014/231067

Brunet (Begrafenisondernemer)

Ch. Philippeville 14
5660 Mariembourg
060/311145

Decombele A. (Begrafenisondernemer)

Revinzestraat 82
8820 Torhout
050/216297

Philippet - Rue De L'Agriculture (Begrafenisondernemer)

Rue De L'Agriculture 92
4040 Herstal
04/2642404

Geenen (Begrafenisondernemer)

Kapelsesteenweg 563
2180 Ekeren (Antwerpen)
03/6642704

Gorsen-Fonteyne Uitvaartbegeleiding - Brusselsesteenweg (Begrafenisondernemer)

Brusselsesteenweg 509
1731 Zellik
info@gorsen.be
02/4665252
Gorsen-Fonteyne Uitvaartbegeleiding - Brusselsesteenweg

Van Den Bogaert Bvba (Begrafenisondernemer)

Zevenbergenlaan 15
2520 Ranst
03/4855560

Begrafenissen 'S Jegers (Begrafenisondernemer)

Dorp 63
2230 Herselt
014/540420

Van Den Broeck Bvba - Melkouwensteenweg (Begrafenisondernemer)

Melkouwensteenweg 27
2590 Berlaar
begrafenissen@van-den-broeck.com
015/241428

Uitvaarthuis (Begrafenisondernemer)

Kapellensteenweg 287
2920 Kalmthout
03/6661341

Celerier (Begrafenisondernemer)

Rue Jean Paquot 55
1050 Ixelles
02/6472759

Vanhaecke - Joos (Begrafenisondernemer)

Kerkstraat 21
9950 Waarschoot
09/3782160

De Cock - Van Haelenstraat (Begrafenisondernemer)

Van Haelenstraat 55
2880 Hingene
03/8897836

Begrafenissen Onnockx - Alsembergsesteenweg (Begrafenisondernemer)

Alsembergsesteenweg 554
1653 Dworp
onnockx@skynet.be
02 380 10 37

Devroye (Begrafenisondernemer)

Av. Des Acacias 21
1300 Wavre
0800/92513

Linal Bvba (Begrafenisondernemer)

De Schaaf 17
2390 Malle
03/3120351

Brison - Leleux (Begrafenisondernemer)

Rue Gregoire Wincqz 23
7060 Soignies
067/334554

Thomas - Van Den Eynden (Begrafenisondernemer)

Eikenlaan 30
2920 Kalmthout
03/6668685

Dubois (Begrafenisondernemer)

Ch. De Tirlemont 91
4520 Wanze
085/213452

Dezutter Bvba - Zeelaan (Begrafenisondernemer)

Zeelaan 147
8670 Koksijde
058/520123

Rouwleiding Servaty Bvba (Begrafenisondernemer)

Torhoutsesteenweg 212
8400 Oostende
luc.servaty@skynet.be
059/502543

Foret - Rue F. Lefebvre (Begrafenisondernemer)

Rue F. Lefebvre 57
4000 Rocourt
04/2464674

Wiris Bvba (Begrafenisondernemer)

Musselystraat 5
9620 Zottegem
09/3607920

Verheyden (Begrafenisondernemer)

Tervuursesteenweg 246
1981 Hofstade (Bt.)
015/616161

Vandormael Roger (Begrafenisondernemer)

Vredestraat 16
3401 Walshoutem
011/882029

Andries - Kriebeke (Begrafenisondernemer)

Kriebeke 26
3390 Houwaart
geert@agb.be
016/566626

Pompes Funèbres Joly (Begrafenisondernemer)

Av. Van Horenbeeck 22
1160 Bruxelles
02/6738630

Fontaine - Hockai (Begrafenisondernemer)

Hockai 6
4970 Francorchamps
080/770316

Decoster-Lefevre (Begrafenisondernemer)

Rue Francois Sarteel 11
5060 Auvelais
071/771267

Goffinet - Rue J. Stallaert (Begrafenisondernemer)

Rue J. Stallaert 63
1050 Ixelles
02/2162952

Van De Velde Nv (Begrafenisondernemer)

Kerkstraat 9
9930 Zomergem
09/3727326

Desmedt Bvba (Begrafenisondernemer)

Kerkplein 18
2870 Puurs
03/8892458

Sneessens - Rue De Bruxelles (Begrafenisondernemer)

Rue De Bruxelles 19
1470 Genappe
010/611375

Verhaegen (Begrafenisondernemer)

Av. Du Silence 53
1180 Uccle
02/3764550

Commeyne Freddy (Begrafenisondernemer)

Westlaan 202
8800 Roeselare
051/204365

Dastremon (Begrafenisondernemer)

Rue Centrale 49
7063 Neufvilles
067/554303

Polie (Begrafenisondernemer)

Ontvoogdingsstraat 48
8930 Menen
056/511932

Mathot - Rue St. Hadelin (Begrafenisondernemer)

Rue St. Hadelin 29
5561 Celles (Nam.)
082/666368

Creemers - Achelpoort (Begrafenisondernemer)

Achelpoort 6
3930 Hamont-Achel
info@begrafenissencreemers.be
011/446478

H.Heens - H.Vanluchene (Begrafenisondernemer)

Koning Albertstraat 21
2547 Lint
03/4543454

Wase Begrafenissen Bvba - Oude Molenstraat (Begrafenisondernemer)

Oude Molenstraat 84
9100 Sint-Niklaas
wasebegrafenissen@mac.com
03/7760508

Verstraeten Kris Bvba (Begrafenisondernemer)

Kioskplaats 105
2660 Hoboken (Antwerpen)
verstraeten.bvba@telenet.be
03/8282509

Neirynck E (Begrafenisondernemer)

Dorpsstraat 21
9052 Gent
09/2210830

Delbol (Begrafenisondernemer)

Rue De Bayemont 34
6040 Jumet (Charleroi)
071/355351

Beddeleem Luc (Begrafenisondernemer)

Priesterstraat 9 bus A
8970 Poperinge
057/333398

Buysse Marleen (Begrafenisondernemer)

Rommelsweg 4
9980 Sint-Laureins
09/3799956

Braeckman Luc (Begrafenisondernemer)

Vaartstraat 34
9270 Laarne
09/3675390

Vianen (Begrafenisondernemer)

Pittemsesteenweg 39
8700 Tielt
051/400700

De Ruyte Nv - Kerkplein (Begrafenisondernemer)

Kerkplein 18
2870 Puurs
03/8892458

Michels Pierre (Begrafenisondernemer)

Tolpoortstraat 98
9800 Deinze
09/3861114

Moraux (Begrafenisondernemer)

Av. President Roosevelt 126
5060 Sambreville
071/772886

Schillebeeckx En Co Bvba - Grote Baan (Begrafenisondernemer)

Grote Baan 87 bus A
2380 Ravels
jan.schillebeeckx@schillebeeckx.be
014/652270
Schillebeeckx En Co Bvba - Grote Baan

Cobaux (Begrafenisondernemer)

Rue Bois Blanc 4
7900 Leuze-En-Hainaut
069/662306

Nuytten Etienne-De Clercq (Begrafenisondernemer)

Dorpsplein 20
8570 Anzegem
056/687424

Radermecker - Spronck - Avenue Victor David (Begrafenisondernemer)

Avenue Victor David 65
4830 Limbourg
087/762566

Van Humbeeck Nv - Mechelseweg (Begrafenisondernemer)

Mechelseweg 157
1880 Kapelle-Op-Den-Bos
willebroek@vanhumbeecknv.be
015/210604

Closson (Begrafenisondernemer)

Rue De Huy 1
4210 Burdinne
085/711470

Bemelmans J-M - Rue Camille Lemonnier (Begrafenisondernemer)

Rue Camille Lemonnier 1
4100 Seraing
04/3656851

Luc Bael Bvba - Dorp (Begrafenisondernemer)

Dorp 102
9450 Denderhoutem
054/333683

Vanhove Begrafenissen (Begrafenisondernemer)

Oude Kerkstraat 8
3950 Bocholt
info@uitvaartzorgvanhove.be
089/463323

Dewaele J. - Lange Bremstraat (Begrafenisondernemer)

Lange Bremstraat 3
2170 Merksem (Antwerpen)
03/5423616

Timmerman Jos Bvba - Dorpsstraat (Begrafenisondernemer)

Dorpsstraat 22
8200 Sint-Michiels
050/824048

Coomans (Begrafenisondernemer)

Petite Rue Des Loups 26
1070 Bruxelles
02/5216465

Vuylsteke Corbill (Begrafenisondernemer)

Oudenaardsesteenweg 42
8580 Avelgem
bo.vuylsteke@skynet.be
056/644239

Moulart & Herregodts (Begrafenisondernemer)

Oudenaardsestraat 233
9500 Geraardsbergen
moulart.en.herregodts@telenet.be
054/415823

Vandecandelaere-Spruytte - Kleine Bruanestraat (Begrafenisondernemer)

Kleine Bruanestraat 19
8800 Roeselare
051/240103

Societe Central De Cremation (Begrafenisondernemer)

Bd. Maurice Lemonnier 1
1000 Bruxelles
02/5130396

Foret - Montagne St. Walburge (Begrafenisondernemer)

Montagne St. Walburge 325
4000 Liege
04/2261665

Uitvaartverzorging Hansen Bvba - Stationsstraat (Begrafenisondernemer)

Stationsstraat 89
3545 Halen
info@hansenbvba.be
013/444343
Uitvaartverzorging Hansen Bvba - Stationsstraat

Blaise (Begrafenisondernemer)

Rue Albert 23
4610 Beyne-Heusay
04/3583878

Feyaerts Vanderhoeven Bvba (Begrafenisondernemer)

Haachtse Straatje 1
3150 Haacht
016/600134

Delcroix (Begrafenisondernemer)

Rue Des Chauffeurs 14
7300 Boussu
065/786052

Perdieus (Begrafenisondernemer)

Kerkhoflei 117
2800 Mechelen
015/203040

De Cock - Kloosterstraat (Begrafenisondernemer)

Kloosterstraat 22
2880 Bornem
03/8992286

Vanwynsberghe & Zoon (Begrafenisondernemer)

Sint-Michielsweg 13
8520 Kuurne
vanwynsberghewim@telenet.be
056/716323

Hottat (Begrafenisondernemer)

Lange Molenstraat 17
1800 Vilvoorde
02/2515640

Soete Gilbert (Begrafenisondernemer)

Gemeenteplein 32
8300 Knokke-Heist
050/604542

Vanrobays Johan (Begrafenisondernemer)

Stationsstraat 59
8830 Hooglede
051/244871

Uitvaartcentrum Trouchau - Dorpslaan (Begrafenisondernemer)

Dorpslaan 22
1501 Buizingen
info@trouchau.be
02/3565270

Meewis Michel (Begrafenisondernemer)

Paardenmarkt 103
2000 Antwerpen
03/2333154

Adam Hospital - Rue Des Eresses (Begrafenisondernemer)

Rue Des Eresses 4
6940 Barvaux-Sur-Ourthe
sapfadam.hospital@yahoo.fr
086/212855

Cornet-Mockel - Rue Pisseroule (Begrafenisondernemer)

Rue Pisseroule 290
4820 Dison
cornet.mockel@skynet.be
087 33 15 30

Derveaux Dennis (Begrafenisondernemer)

Roeselarestraat 25
8980 Zonnebeke
051 77 00 13

D'Hondt Nv - Gentstraat (Begrafenisondernemer)

Gentstraat 82
9700 Oudenaarde
uitvaart@telenet.be
055/311133

Willy Breys - Turkyen (Begrafenisondernemer)

Turkyen 8
9100 Nieuwkerken-Waas
info@brys.be
03/7769306

Pierards J - Eevers (Begrafenisondernemer)

Kempische Steenweg 195
3500 Hasselt
011/212440

Groffen (Begrafenisondernemer)

Monikkenhofstraat 87
2040 Berendrecht
03/5686337

Uitvaarthuis (Hensen) (Begrafenisondernemer)

Kapellensteenweg 287
2920 Kalmthout
03/6661341

Lambert Fils - Rue Vandervelde (Begrafenisondernemer)

Rue Vandervelde 23
6141 Forchies-La-Marche
071/450698

Semal (Begrafenisondernemer)

Grande Rue Au Bois 118
1030 Schaarbeek
02/2156450

Donea (Begrafenisondernemer)

Rue De Val-Dieu 19
4880 Aubel
087/687295

Les Funerailles Jonckers (Begrafenisondernemer)

Rue Jean Jaures 9
6180 Courcelles
071/45.28.46

Gusse Rudi (Begrafenisondernemer)

Moeie 36
9900 Eeklo
09/3779955

Tanier - Avenue De La Croix Rouge (Begrafenisondernemer)

Avenue De La Croix Rouge 2
4500 Huy
info@pftanier.be
085/211864

Vercruyssen (Begrafenisondernemer)

Limburgstraat 58
9000 Gent
info@uitvaartvercruyssen.be
09/2250460

Forrier (Begrafenisondernemer)

Rue Des Beguines 18
1080 Molenbeek-Saint-Jean
02/4147630

Besem - Rue Vise Voie (Begrafenisondernemer)

Rue Vise Voie 411
4041 Vottem
04/2640250
Besem - Rue Vise Voie

P. Lemmens Bvba (Begrafenisondernemer)

Kerkstraat 42
2840 Rumst
p.lemmens.bvba@telenet.be
03/8882033

Saint - Pierre - Av. Royale (Begrafenisondernemer)

Av. Royale 72
7700 Mouscron
056/330547

Van De Meirsche Uitvaarten (Begrafenisondernemer)

Brugsesteenweg 452
9030 Gent
09/2212111

Istas (Begrafenisondernemer)

Place Albert 1Er 49
6030 Marchienne-Au-Pont
071/516068

Pirson (Begrafenisondernemer)

Rue Grande Route 50
5500 Falmignoul
082/744437

De Roos - Margote (Begrafenisondernemer)

Margote 58
9260 Wichelen
info@deroos.be
052/425773
De Roos - Margote

Briez-Lange (Begrafenisondernemer)

Route De Mons 67
6470 Sautin
060 41 10 59

Gerard Et Fils, Funerailles Sprl (Begrafenisondernemer)

Rue Joseph Wauters 169
6020 Dampremy
funerailles.gerard@skynet.be
071/322593

Begrafenissen En Crematies John Verniers - Jossa - Bevrijdingslaan (Begrafenisondernemer)

Bevrijdingslaan 137
9000 Gent
09/2212111

Vanheste Bvba (Begrafenisondernemer)

Blankenbergsesteenweg 14
8000 Brugge
050/312152

Chapelle & Duportal - Rue Des Combattants (Begrafenisondernemer)

Rue Des Combattants 19
6150 Anderlues
funander@skynet.be
071/523256

Berresse (Begrafenisondernemer)

Rue Du Calvaire 7
7050 Harchies
065/229503

Declercq Marc (Begrafenisondernemer)

Groenestraat 21
8800 Roeselare
051/240413

Hennau Savouret (Begrafenisondernemer)

Rue Des Haies 283
6200 Chatelineau
hennausavouret@hotmail.com
071/380502

Generales Obsèques (Begrafenisondernemer)

Rue Bard 13
7130 Binche
info@generales-obseques.be
064/335276
Generales Obsèques

Broes Dirk (Begrafenisondernemer)

Bruul 10
2570 Duffel
015/322300
Broes Dirk

Bracke Christelle (Begrafenisondernemer)

Gentstraat 179
9041 Gent
09/2513614

Heytens Rudy (Begrafenisondernemer)

Rijselstraat 73
8200 Brugge
050/380512

Uitvaartcentrum De Ceder - Gentstraat (Begrafenisondernemer)

Gentstraat 226
9041 Oostakker
info@uitvaartcentrum-de-ceder.be
09/2304644

Vanbellingen Jp (Begrafenisondernemer)

St. Vincentiusstraat 16
1140 Evere
02/2160206

Petit & Fils (Begrafenisondernemer)

Rue De La Station 85
6220 Fleurus
071/303900

Declerck P. (Begrafenisondernemer)

Spanjaardshoek 21
9991 Maldegem
050/715174

Catherine - Place Du Waressaix (Begrafenisondernemer)

Place Du Waressaix 12 bus A
7120 Estinnes
jean-paul-blondiaux@hotmail.com
065/586532

Gusse Bvba (Begrafenisondernemer)

Kouter 16
9880 Aalter
09/3742768

Lambert Fils - Rue Neuve (Begrafenisondernemer)

Rue Neuve 20
7160 Pieton
071/524530

Funerailles Leclercq-Deliener (Begrafenisondernemer)

Chaussee Du Roeulx 519
7062 Naast
067/332315

Philippet - Rue Masuy (Begrafenisondernemer)

Rue Masuy 85
4041 Milmort
philippetgramme@hotmail.com
04/2785044

Haest (Begrafenisondernemer)

Ch. De Boondael 584
1050 Ixelles
02/6728290

Maucq Raymond (Begrafenisondernemer)

Rue Arthur Pouplier 24
7190 Ecaussinnes
067/442511

Bertje Deborre Begrafenissen Bvba (Begrafenisondernemer)

Oostlaan 56 bus A
3600 Genk
info@bertjedeborre.be
089/355336

Vaerman-Sale Bvba - Frankrijkstraat (Begrafenisondernemer)

Frankrijkstraat 11 bus A
9290 Berlare
vaerman.sale@skynet.be
052/423014

Uitvaartcentrum Trouchau - Melkstraat (Begrafenisondernemer)

Melkstraat 3
1500 Halle
info@trouchau.be
02/3565270

Deneyer (Begrafenisondernemer)

Rue Haute 371
1000 Bruxelles
02/5383593

B&C Luc Gauderis (Begrafenisondernemer)

Kemmelbergstraat 5
8400 Oostende
gauderis@skynet.be
059/800145

Permentier Didier (Begrafenisondernemer)

Aarschotsesteenweg 74
3300 Tienen
permentier2@gmail.com
Permentier Didier

Calders Ludo Bvba (Begrafenisondernemer)

Kleine Steenstraat 27
9420 Erpe-Mere
ludocalders@telenet.be
053/833235
Calders Ludo Bvba

Plasqui (Begrafenisondernemer)

St. Martinusstraat 1
2811 Hombeek
015/411505

De Cock Louis (Begrafenisondernemer)

De Bruynlaan 177
2660 Hoboken (Antwerpen)
www.firmadecock.be
03/8273477

Ancart (Begrafenisondernemer)

Rue Trieu Benoit 56
6224 Wanfercee-Baulet
071/811175

Willems - De Villegasstraat (Begrafenisondernemer)

De Villegasstraat 1
1853 Strombeek-Bever
info@begrafenissen-willems.be
02/2671797

Flas (Begrafenisondernemer)

Teckenbusch 4
4720 Kelmis
087/653961

Van Cleemput (Begrafenisondernemer)

Kouterstraat 151
9240 Zele
052/451345

Lotin (Begrafenisondernemer)

Rue De Hollogne 35
4460 Bierset
04/2503844

Vairon (Begrafenisondernemer)

Place E. Royer 12
7321 Blaton
069/575291

Funerailles Algrain - Rue De Frameries (Begrafenisondernemer)

Rue De Frameries 59
7033 Cuesmes
065 33 72 46

Van Tendeloo - Verhaegen Bvba - Langestraat (Begrafenisondernemer)

Langestraat 28
2240 Zandhoven
bvbavantendeloo@pandora.be
03 481 82 80

De Backer Bvba (Begrafenisondernemer)

Vrijwilligersstraat 59
2650 Edegem
03/4570502

Oranjehuis (Begrafenisondernemer)

Moorseelsestraat 146
8501 Kortrijk
056/356359

Desablens - Pottiez & Enfants - Rue Royale (Begrafenisondernemer)

Rue Royale 101
7500 Tournai
069/546422

Van Isterdael (Begrafenisondernemer)

Rue De L Eglise St. Martin 55
1083 Bruxelles
02/4261126

Michel - Rue Royale St. Marie (Begrafenisondernemer)

Rue Royale St. Marie 185
1030 Schaerbeek
pfmichel@epfm.be
02/2161616

Gilson-Bourtembourg (Begrafenisondernemer)

Rue De La Chavee 10
5660 Frasnes (Nam.)
060/311520

Kerstenne (& Les Mosanes) (Begrafenisondernemer)

Rue Joseph Valleye 9
4340 Villers-L'eveque
lesmosanes@skynet.be
04/225 08 28

Witters - Paesen - Adelberg (Begrafenisondernemer)

Adelberg 50
3920 Lommel
begrafenissen.witters@skynet.be
011/734910

Van Hove Nv (Begrafenisondernemer)

Grote Markt 41 bus A
2260 Westerlo
info@vanhovebegrafenissen.be
014/544476

Pompes Funèbres Vandenbergh (Begrafenisondernemer)

Rue Wayez 121
1070 Anderlecht
02/5210272

Van Horenbeke (Begrafenisondernemer)

Rue De Halle 102
1190 Forest
info@eurofuneralhome.be
02/3763232

Michaux Pascal (Begrafenisondernemer)

Rue St. Roch 23
5640 Biesme
michauxp@hotmail.com
071/729893

Bourguignon F - Pues Bvba (Begrafenisondernemer)

Tervuursesteenweg 37
2800 Mechelen
015/410409

Donati & Ass. - Avenue Albert 1Er (Begrafenisondernemer)

Avenue Albert 1Er 25
6280 Gerpinnes
071/501606

Bloyart O. Bvba (Begrafenisondernemer)

Roterijstraat 76
8500 Kortrijk
056/350159

Vandekerckhove G. (Begrafenisondernemer)

Reigerstraat 25
9860 Oosterzele
rouwcentrum.vandekerckhove@gmail.com
09/3624530

Begrafenissen Geijskens - Turnhoutsebaan (Begrafenisondernemer)

Turnhoutsebaan 72
2140 Borgerhout (Antwerpen)
03/2369281

Bvba Smet Uitvaart - Pastorijstraat (Begrafenisondernemer)

Pastorijstraat 9
9940 Evergem
info@smet-uitvaart.eu
09/3445053
Bvba Smet Uitvaart - Pastorijstraat

Degreve (Begrafenisondernemer)

Rue Theo Vander Elst 3
1170 Watermaal-Bosvoorde
02/6726279

Van Raemdonck - Bergstraat (Begrafenisondernemer)

Bergstraat 23
9120 Haasdonk
03/7551292

De Jonghe Johan (Begrafenisondernemer)

Zannekinstraat 6
8940 Wervik
056/311838

F.G. Funerailles (Begrafenisondernemer)

Montagne D'Aisement 115
1300 Wavre
010/229899

Pompes Funebres Rochoises (Begrafenisondernemer)

Rue De Cielle 18
6980 La Roche-En-Ardenne
084/411560

Morciaux - Rue De La Vallee (Begrafenisondernemer)

Rue De La Vallee 1
1350 Orp-Jauche
010/811110

Simon Lambert (Begrafenisondernemer)

Rue Des Coqs 2
4460 Grace-Hollogne
04/2333486

Van Den Neste H (Begrafenisondernemer)

Bevrijdingstraat 11
9550 Herzele
053/622822

Rowe Services (Rouwcentrum Romeo) (Begrafenisondernemer)

Burchtdam 18
9400 Ninove
054 332 999

Florarty (Begrafenisondernemer)

Rue Du Noyer 200
1030 Schaarbeek
02/7333771

Mutuelle Juive D'Inhumation (Begrafenisondernemer)

Place Bara 4
1070 Bruxelles
02/5233777

Pierson L. (Begrafenisondernemer)

Place R. Baudouin 101
5350 Ohey
085/611424

Vagibel (Begrafenisondernemer)

Warandestraat 5
1770 Liedekerke
jan.vandroogenbroeck@tijd.com
053/666574

Buggenhout - Bellemans Bvba (Begrafenisondernemer)

Langestraat 254
1790 Affligem
steve.de.saedeleer@telenet.be
053/669735

Centre Funeraire Palomar (Begrafenisondernemer)

Rue De Grand Trait 68 bus A
7080 Frameries
fpalomar@belgacom.net
065 64 33 10

Deva Bvba - Vanhoorne Antoon (Begrafenisondernemer)

Poorterstraat 5 bus A
8920 Langemark-Poelkapelle
057/488115

Guissart (Begrafenisondernemer)

Rue Leon Colleaux 12
6762 Virton
063/581410

Pompes Funebres Havelangeoises (Begrafenisondernemer)

Avenue De Criel 38
5370 Havelange
083/833933

Verberck J.- Manderveld (Begrafenisondernemer)

Boekenborglei 14
2900 Schoten
03/6457775

Vandendael (Begrafenisondernemer)

Chaussee De La Hulpe 308
1170 Watermaal-Bosvoorde
02/6723370

Jonckheere Joris (Begrafenisondernemer)

Nieuwe Kalsijde 20
8920 Langemark-Poelkapelle
057/488901

Line Druelle - Avenue Fenelon (Begrafenisondernemer)

Avenue Fenelon 192
7340 Paturages
065/568643

Uitvaartverzorging Hansen Bvba - Dorpstraat (Begrafenisondernemer)

Dorpstraat 76
3450 Geetbets
info@hansenbvba.be
011/587346
Uitvaartverzorging Hansen Bvba - Dorpstraat

Drosson (Begrafenisondernemer)

Schnellewindgasse 45
4700 Eupen
087/743639

Ghysels (Begrafenisondernemer)

O.De K. D'Exaerdestraat 231
1501 Buizingen
02/3566775

Kiebooms Linthout Mw (Begrafenisondernemer)

Vekestraat 2
3150 Haacht
016/601113

P.F. Steve Poncelet Sprl - Rue Du Conroye (Begrafenisondernemer)

Rue Du Conroye 29
6560 Erquelinnes
steve.poncelet@skynet.be
071/556165

Collier Willy (Begrafenisondernemer)

Onkerzelestraat 273
9500 Geraardsbergen
054/413500

Moyson - St. Janstraat (Begrafenisondernemer)

St. Janstraat 10
1785 Merchtem
052/370344

Rademacher (Begrafenisondernemer)

Rue Malmedyer 8
4750 Butgenbach
080/446144

De Lahaye (Begrafenisondernemer)

Rue Surlet 26
4020 Liege
04/3432385

Van Camp (Begrafenisondernemer)

Leuvensesteenweg 149
3191 Hever
van.camp@telenet.be
015/511019

Saublens (Begrafenisondernemer)

Ch. De Jodogne 13
1390 Grez-Doiceau
010/841478

Van Looy L (Begrafenisondernemer)

Krijgsbaan 16
2110 Wijnegem
03/3537814

Minten (Begrafenisondernemer)

Rue G. Dossin De St. Georges 17
1050 Ixelles
0800/96334

De Kezel M En Zoon (Begrafenisondernemer)

Molenstraat 77
9960 Assenede
09/3445697

Van Bogaert Rouwcentrum - Dorpstraat (Begrafenisondernemer)

Dorpstraat 64
2070 Burcht
03/2527162

Bemelmans J-M - Grand'Rue (Begrafenisondernemer)

Grand'Rue 41
4870 Trooz
04/3656851

Funerarium D'Uccle (Begrafenisondernemer)

Avenue O. Van Goidtsnoven 6
1180 Uccle
info@pfbxl.be
02/3323232

Delperdange - Rue Des Ecoles (Begrafenisondernemer)

Rue Des Ecoles 55
4171 Poulseur
04/3692444

Lenchant Andre (Begrafenisondernemer)

Tuyaertsstraat 69
2850 Boom
uitvaarten@lenchant.be
03/8443435

Centre Funéraire Peereboom Sprl (Begrafenisondernemer)

Route D'Amougies 29
7750 Mont-De-L'enclus
info@peereboom.be
069/456098

De Martelaere Paul (Begrafenisondernemer)

Meire 1
9620 Zottegem
09/3600199

Vancleef Johan & Bettina - Breeersteenweg (Begrafenisondernemer)

Breeersteenweg 333
3640 Kinrooi
089/704614

Vanhole - Hennebert - Rue Leon Desmottes (Begrafenisondernemer)

Rue Leon Desmottes 80
7911 Frasnes-Lez-Anvaing
info@vanhole-hennebert.be
069/867804
Vanhole - Hennebert - Rue Leon Desmottes

Detaeye (Begrafenisondernemer)

Route De Mons 651
7131 Bray
detaeye.alain@belgacom.net
064/331001

Reweghs - Pipeleers - Grote Hemmenweg (Begrafenisondernemer)

Grote Hemmenweg 14
3520 Zonhoven
011/323058

Schoonbaert Bvba (Begrafenisondernemer)

Generaal Lemanlaan 71
8310 Brugge
050/374850

Serenity (Nv De Jongh - Dekimpe) (Begrafenisondernemer)

Ommegangstraat 100
8940 Wervik
info@serenity-wervik.be
056/311323

Boon & Cie (Begrafenisondernemer)

Av. Des Combattants 87
1332 Genval
02/6520065

Reweghs - Pipeleers - Langdorpsesteenweg (Begrafenisondernemer)

Langdorpsesteenweg 10
3200 Aarschot
016/569390

Travers Luc (Begrafenisondernemer)

Jonkershovestraat 103
8650 Houthulst
051/702425

Pompes Funèbres Cailleaux (Begrafenisondernemer)

Avenue Du Champ De Bataille 335
7012 Flenu
funerarium.cailleaux@gmail.com
065/823252

Huis De Neve (Begrafenisondernemer)

Trieststraat 2
9960 Assenede
jan@huisdeneve.be
09/3445328

Deldime (Hannutoises) - Ch. De Tirlemont (Begrafenisondernemer)

Ch. De Tirlemont 37
4280 Hannut
info@funeraillesdeldime.be
019/513216

Romain & Fils (Begrafenisondernemer)

Avenue E. Vandervelde 19
6200 Bouffioulx
071/389558

Bvba Thijs P. Bat (Begrafenisondernemer)

Zavelstraat 98
3520 Zonhoven
nv.p.thijs@pandora.be
011/813046

Sprl Ph. Desmet Dardenne - Rue De La Kertchenne (Begrafenisondernemer)

Rue De La Kertchenne 11
6590 Momignies
desmet.dardenne@skynet.be
060/511279

Matagne (Begrafenisondernemer)

Rue J. Billart 34
5000 Namur
081/260999

Mestre Et Robert Sa (Begrafenisondernemer)

Rue Blum 109
4101 Jemeppe-Sur-Meuse
04/3371560

Huis Jannes Nv (Begrafenisondernemer)

Kon. Albertstraat 67
3290 Diest
013/311137

Van De Vijver Daniel (Begrafenisondernemer)

Francisco Ferrerlaan 131
9000 Gent
09/2262933

Besem - Rue Joseph Clockers (Begrafenisondernemer)

Rue Joseph Clockers 2
4041 Vottem
04/2640250
Besem - Rue Joseph Clockers

Willems - Steenweg Op Brussel (Begrafenisondernemer)

Steenweg Op Brussel 76
1780 Wemmel
info@begrafenissen-willems.be
02/4605152

Uitvaartverzorging Matterne Bvba (Begrafenisondernemer)

Diestsesteenweg 82
3540 Herk-De-Stad
013/551810

Sprl Hebette - Daxhelet (Begrafenisondernemer)

Rue D'Andenne 13
5370 Havelange
info@hebette-daxhelet.be
083/633052
Sprl Hebette - Daxhelet

Denert & Co (Begrafenisondernemer)

Kerkstraat 38
9220 Hamme (O.-Vl.)
052/479414

Onckelinx Patrick Bvba - Steenweg (Begrafenisondernemer)

Steenweg 181
3890 Gingelom
onckelinx@skynet.be
011/881511

Heremans (Begrafenisondernemer)

Rue De Taillis Pres 106
6200 Chatelineau
071/381080

Colson (Begrafenisondernemer)

Rue Emile Urbain 16 bus B
7100 Saint-Vaast
064/216239

Funerailles Charleroi - Ch. De Lodelinsart (Begrafenisondernemer)

Ch. De Lodelinsart 211
6060 Gilly (Charleroi)
071/417251

Bockelandt & D'Hondt (Begrafenisondernemer)

Stationstraat 103
8700 Tielt
051/400227

Ann Schillebeeckx - Veldstraat (Begrafenisondernemer)

Veldstraat 18
2450 Meerhout
info@annschillebeeckx.be
014 31 52 46

Rosier - Stationsplein (Begrafenisondernemer)

Stationsplein 7 bus A
3090 Overijse
016/472961

Ets Jadot (Begrafenisondernemer)

Rue C. Haccourt 19
1350 Orp-Jauche
brigitte.vostes@euphonynet.be
019/633086

Beyne - Baerts (Begrafenisondernemer)

Koerselsebaan 37
3550 Heusden-Zolder
begrafenissenj.beyne@h-z.be
011/452020

Donato Fascella (Begrafenisondernemer)

Rue V. Garin 55
7100 La Louviere
donato.sa@skynet.be
064/224325

Uitvaartcentrum Partous (Begrafenisondernemer)

Alsembergsteenweg 1001
1652 Alsemberg
info@partous.net
02 325 10 96
Uitvaartcentrum Partous

Legrand - Jacob - Av. Huart Hamoir (Begrafenisondernemer)

Av. Huart Hamoir 131
1030 Schaerbeek
02/2152020

Marion Sprl (Begrafenisondernemer)

Rue Stampia 3
5537 Bioul
071/799597

Vercruyssen G (Begrafenisondernemer)

Belfortstraat 16
9000 Gent
09/2238964

Rouwcentrum Mertens (Begrafenisondernemer)

Claesplein 17
1502 Lembeek
02/3566720

Van Gheem - Smet A. (Begrafenisondernemer)

Bazelstraat 106
9150 Kruibeke
03/7742133

D'Hondt Nv - Kruishoutemsesteenweg (Begrafenisondernemer)

Kruishoutemsesteenweg 1
9750 Zingem
uitvaart@telenet.be
055/311133

Lantmeeters - Geyskens (Begrafenisondernemer)

Rozenkranslaan 46
3600 Genk
guido@lantmeeters.com
089/363316

De Roos - Kruisstraat (Begrafenisondernemer)

Kruisstraat 40
9290 Berlare
info@deroos.be
09/3260840
De Roos - Kruisstraat

Verhoeven Bvba (Begrafenisondernemer)

Franz Wittoucklaan 61
9060 Zelzate
09/3458486

Begrafenissen Geijskens - Milisstraat (Begrafenisondernemer)

Milisstraat 82
2140 Borgerhout (Antwerpen)
03/3832010

Les P. F. Islamiques De Belgique (Begrafenisondernemer)

Rue Des Tanneurs
1000 Bruxelles
02/2016111

Broes Dirk Bvba (Begrafenisondernemer)

Magdalenastraat 8
2812 Muizen (Mechelen)
015/413140

Deldime (Hannutoises) - Rue De L'Europe (Begrafenisondernemer)

Rue De L'Europe 10
4280 Hannut
info@funeraillesdeldime.be
019 51 32 16

Sprl Cordier - Rue De L'Industrie (Begrafenisondernemer)

Rue De L'Industrie 250
7080 Frameries
pompesfunebrescordier@hotmail.com
065/510515

Mahy (Begrafenisondernemer)

Rue Verwee 4
1030 Bruxelles
funeraillesmahy@skynet.be
02/2152761

Sprl Ph. Desmet Dardenne - Boulevard Louise (Begrafenisondernemer)

Boulevard Louise 2
6460 Chimay
desmet.dardenne@skynet.be
060/212577

P.F. Naizy - Rue De L'Aube (Begrafenisondernemer)

Rue De L'Aube 33
7040 Blaregnies
065/569460

P.F. Draux-Oger - Rue Hoffschmidt (Begrafenisondernemer)

Rue Hoffschmidt 45
6720 Habay-La-Neuve
063/411122

Van Parijs - Coddens Bvba (Begrafenisondernemer)

Lostraat 18
9880 Aalter
09/3747744

Staelens Jean Marie (Begrafenisondernemer)

Statiestraat 139
9870 Zulte
09/3888839

Dehouck Honore (Begrafenisondernemer)

Pannepot 6
8660 De Panne
058/411089

André Moreau (Begrafenisondernemer)

Rue Du Commerce 46
1420 Braine-L'alleud
02/3843363

Verstappen (Begrafenisondernemer)

Abdijstraat 5
2340 Beerse
info@verstappen.be
014 61 66 02

Vandebosch Bvba - Brugstraat (Begrafenisondernemer)

Brugstraat 5
3950 Bocholt
011/648030

Willy Breys - Sparrenhofstraat (Begrafenisondernemer)

Sparrenhofstraat 162
9100 Sint-Niklaas
info@breys.be
03/7778565

Dumont - Giltay - Rue Ernest Malvoz (Begrafenisondernemer)

Rue Ernest Malvoz 3
4400 Flemalle
04/2338976

Line Druelle - Rue Du Regent (Begrafenisondernemer)

Rue Du Regent 4
7040 Quevy-Le-Grand
contact@funerailles-line-druelle.be
065/568643

Van Roey L - Mastellestraat (Begrafenisondernemer)

Mastellestraat 61
3020 Herent
016/488464

Lefevre Et Fils (Begrafenisondernemer)

Rue Groeselenberg 61
1180 Uccle
02/3750806

Vandermest (Begrafenisondernemer)

Rue De Wasmes 47
7301 Hornu
f.vandermest@skynet.be
065/784506

De Plancke Nv (Begrafenisondernemer)

Zonnebeekseweg 2
8900 Ieper
057/200273

Herregodts M. (Begrafenisondernemer)

Geraardsbergsestraat 110
9400 Ninove
054/332920

Picron - Rue Octave Battaille (Begrafenisondernemer)

Rue Octave Battaille 114
7971 Basecles
089/580538

Schoonejans (Begrafenisondernemer)

Louis Titecastraat 2
1150 Sint-Pieters-Woluwe
02/7703118

Saey E. (Begrafenisondernemer)

Drongenstraat 59
9160 Lokeren
09/3555810

Ingels Patrick (Begrafenisondernemer)

Brandemanstraat 30
9270 Laarne
09/3661651

Eraly - Torenstraat (Begrafenisondernemer)

Torenstraat 47
3110 Rotselaar
016/444129

Begrafenissen Tim De Grim (Begrafenisondernemer)

Kastanjelaan 2/208
8400 Oostende
info@de-grim.be
0496 97 11 22

Carlens - Wauters (Begrafenisondernemer)

Walhostraat 91
3401 Walshoutem
011/881736

Legrand - Jacob - Parvis St. Alix (Begrafenisondernemer)

Parvis St. Alix 21
1150 Sint-Pieters-Woluwe
02/7799905

Vandergunst (Begrafenisondernemer)

Torhoutstesteenweg 265
8400 Oostende
059/701551

Engelen Jos (Begrafenisondernemer)

Boekel 2
2250 Olen
014/216286

Michaux - Rue Des Essarts (Begrafenisondernemer)

Rue Des Essarts 10
6200 Chatelineau
071/381027

Breban - Rue Provinciale (Begrafenisondernemer)

Rue Provinciale 624
4450 Slins
04/2782364

Van Tendeloo - Verhaegen Bvba - Elsendonkstraat (Begrafenisondernemer)

Elsendonkstraat 40
2560 Nijlen
03/4110708

Schoonbaert (Begrafenisondernemer)

Vossensteert 2
8310 Anderlues
050/374850

De Letter Robert (Begrafenisondernemer)

Tieltsesteenweg 27
9900 Eeklo
09/3772166

Hendrik Heiremans (Begrafenisondernemer)

Sint-Jansstraat 13
2140 Borgerhout (Antwerpen)
heiremans@g-net.be
03/2353514

Levrie Et Fils - Rue De La Sambre (Begrafenisondernemer)

Rue De La Sambre 1
6250 Pont-De-Loup
FUNERAILLESLEVRIE@PROXIMEDIA.BE
071/390726

Hermans Et Fils (Begrafenisondernemer)

Rue Des Abruns 31
4683 Vivegnis
04/2647162

De Man (Begrafenisondernemer)

Lauwbergstraat 14
8930 Lauwe
056/417846

De Jaeghere (Begrafenisondernemer)

Brugstraat 13
8560 Wevelgem
info@dejaeghere.be
056 29 52 73

Begrafenissen Hulsmans (Begrafenisondernemer)

Brusselse Steenweg 154
1730 Asse
02/4613646

Smedts Bvba (Begrafenisondernemer)

Leeuwerikenlei 17 bus A
2900 Schoten
03/6580517

De Zandkorrel (Begrafenisondernemer)

Sint-Elooistraat 21 bus A
9820 Merelbeke
eric@hennaux.be
09/3626192
De Zandkorrel

Sprl Cordier - Rue De Monseville (Begrafenisondernemer)

Rue De Monseville 223
7390 Quaregnon
065/786477

Vercruyssen Denis (Begrafenisondernemer)

Beukendreef 1
9070 Destelbergen
09/2284537

Begrafenissen Hayen-Thijs (Begrafenisondernemer)

Bilzersteenweg 31
3730 Hoeselt
marchayen@gmail.com
089/411078

Vanhoutteghem Nv - Stationsstraat (Begrafenisondernemer)

Stationsstraat 23
8790 Waregem
056/605674

Casteleyn Wilfried Bvba (Begrafenisondernemer)

Oostendse Baan 31
8470 Gistel
059/277664

Vandevenne - Rue Des Villas (Begrafenisondernemer)

Rue Des Villas 45
7700 Mouscron
056/330742

Hulsmans (Begrafenisondernemer)

Gen. Lemanstraat 17
3970 Leopoldsburg
011/341280

Permentier Louis (Begrafenisondernemer)

Kerkstraat 12
3400 Landen
011/885585

Maison De Funérailles Taburiaux Et Fils Sprl - Rue Dellis (Begrafenisondernemer)

Rue Dellis 2
1474 Ways
pftaburiaux@skynet.be
067/772508

Sprl Maison Cornet (Begrafenisondernemer)

Rue Des Trois Soeurs 7
4540 Amay
cornet.noel@belgacom.net
085/311211

Eraerts (Begrafenisondernemer)

St. Truidensesteenweg 9
3440 Zoutleeuw
n.eraerts@myoffice.mobistar.be
011/683485

Joye S.C. - Rue Sudrain (Begrafenisondernemer)

Rue Sudrain 88
4690 Wonck
joye_patrick@hotmail.com
04/2864086

Goebeke (Begrafenisondernemer)

Noordlaan 73
9630 Zwalm
055/497923

Coton Hanot Funerailles - Sentier Du Brule (Begrafenisondernemer)

Sentier Du Brule 14
7390 Quaregnon
info@cotonhanot.be
065 78 64 77

Jorissen - Dorpsstraat (Begrafenisondernemer)

Dorpsstraat 14 bus A
3690 Zutendaal
uitvaartcentrum.jorissen@skynet.be
089/363685

Debonne Nv (Begrafenisondernemer)

Peperstraat 64
8501 Heule
begrafenissen.debonne@telenet.be
056/351509

Witters & Baers - Weg Naar Zwartberg (Begrafenisondernemer)

Weg Naar Zwartberg 125
3530 Houthalen-Helchteren
011/536459

Chapelle & Duportal - Rue A. Lombard (Begrafenisondernemer)

Rue A. Lombard 23
6182 Souvret
funander@skynet.be
071/452066

Grandjean (Begrafenisondernemer)

Rue De Bastogne 19
6681 Lavacherie
061/289543

Peeraer-Dexters Bvba (Begrafenisondernemer)

Drakenhoflaan 21
2100 Deurne (Antwerpen)
03/3217932

Sprl Postiau Gabriel (Begrafenisondernemer)

Rue De La Scavee 37
6280 Gerpinnes
postiau-gabriel@hotmail.com
071/503364

Ceulemans Bvba - Du Chastellei (Begrafenisondernemer)

Du Chastellei 64
2170 Merksem (Antwerpen)
infoceulemans@skynet.be
03 647 08 60

Vangansbeke Luc (Begrafenisondernemer)

Deinzestraat 54
9790 Wortegem-Petegem
09/3836190

Warniers M - Bauwens (Begrafenisondernemer)

Mereldreef 132 bus C
3140 Keerbergen
015/730440

Stevens - Annaert (Begrafenisondernemer)

Leerlooierslaan 1
2890 Sint-Amands
052/333754

Devis-Depireux (Begrafenisondernemer)

Rue J. Besme 142
1000 Bruxelles
02/4112292

Dumoulin Andre (Begrafenisondernemer)

Avenue G. Joachim 23
4300 Waremme
funerailles.dumoulin@skynet.be
019/322709

Geert Bvba (Begrafenisondernemer)

Serpentestraat 1
9660 Brakel
055/420380

Noel & Fils - Rue De Waremme (Begrafenisondernemer)

Rue De Waremme 7
4530 Villers-Le-Bouillet
085/231636

Funerailles Liegois (Begrafenisondernemer)

Rue De Masses Diarbois 110
6043 Ransart
071/353809

Lawarree - Novelli - Lesuisse (Begrafenisondernemer)

Rue De L'Enseignement 16
4920 Aywaille
04/3844190

Marnette Bvba (Begrafenisondernemer)

Grote Heerweg 312
8792 Waregem
056/717231

Van Den Driessche Nv (Begrafenisondernemer)

Astridlaan 177
9500 Geraardsbergen
054/412894

Vanderborght Bvba (Begrafenisondernemer)

Goordijk 9
2230 Herselt
014/549030

Liva Mario (Begrafenisondernemer)

Veurnseweg 89
8900 Ieper
057/200719

Funerarium D'Hoore (Begrafenisondernemer)

Henri Deleersstraat 46
1070 Anderlecht
02/522 81 48
Funerarium D'Hoore

De Winter - Bergstraat (Begrafenisondernemer)

Bergstraat 7
2280 Grobbendonk
014/502332

Remmery M. - Haeck (Begrafenisondernemer)

Mellestraat 236
8501 Kortrijk
056/356427

Cals (Begrafenisondernemer)

Chaussee De Ciney 350
5300 Coutisse
085/61 14 39

Maes Bvba (Begrafenisondernemer)

Dendermondsesteenweg 9
9040 Gent
09/2282953

Snoeck Bvba (Begrafenisondernemer)

Stationstraat 38
8870 Izegem
info@snoeck-izegem.be
051/300940
Snoeck Bvba

Thys Jan (Begrafenisondernemer)

De Wieken 37
2650 Edegem
03/4580164

Brainoises (Begrafenisondernemer)

Grand Place 8
7090 Braine-Le-Comte
067/553210

Vangrunderbeek-Scherens (Begrafenisondernemer)

Dorp 21
1933 Sterrebeek
funerarium@vangrunderbeek-scherens.be
02 731 26 66

Reweghs - Pipeleers - Dorpsstraat (Begrafenisondernemer)

Dorpsstraat 22
3560 Lummen
013/521291

Pf Fernand Ladavid (Begrafenisondernemer)

Chaussee De Douai 16
7500 Tournai
069/220887

Jean Kerstenne (Begrafenisondernemer)

Rue Des Combattants 4
4360 Oreye
lesmosanes@skynet.be
04/2250828

Dezutter Bvba - Langestraat (Begrafenisondernemer)

Langestraat 109
8620 Nieuwpoort
info@dezutter.eu
058/233596

Verstappen Nv - Diestseweg (Begrafenisondernemer)

Diestseweg 62
2440 Geel
info@verstappen.be
014/588465

De Spiegeleer - Ch. De Courcelles (Begrafenisondernemer)

Ch. De Courcelles 77
6041 Gosselies
funegosselies@skynet.be
071/351810

Sa Funérailles Marliere - Rue Octave Bataille (Begrafenisondernemer)

Rue Octave Bataille 4
7971 Basecles
069/578864

Demierbe (Begrafenisondernemer)

Rue J. Jaures 9
6180 Courcelles
071/452846

Arce (Begrafenisondernemer)

Rue Jean Louis Adam 235
4400 Flemalle
04/2501483

Schillebeeckx En Co Bvba - Steenweg Op Oosthoven (Begrafenisondernemer)

Steenweg Op Oosthoven 1
2360 Oud-Turnhout
jan.schillebeeckx@schillebeeckx.be
014/462920
Schillebeeckx En Co Bvba - Steenweg Op Oosthoven

Begrafenissen Onnockx - Kerkstraat (Begrafenisondernemer)

Kerkstraat 37
1640 Sint-Genesius-Rode
onnockx@skynet.be
02 380 10 37

De Bakker (Begrafenisondernemer)

Hovenstraat 10
2650 Edegem
03/4570502

Dumay Canard (Begrafenisondernemer)

Rue De Froidchapelle 12
5630 Cerfontaine
patricia@dumay-canard.be
071/644250

Bvba Deruddere Paul - Beernemstraat (Begrafenisondernemer)

Beernemstraat 59
8750 Wingene
paul.deruddere@telenet.be
050/788633

Kris Janseghers (Begrafenisondernemer)

Rijgerstraat 46
8560 Moorsel
kris@janseghers.be
053/704717

Jacobs (Begrafenisondernemer)

Louis D'Haeseleerstraat 56
9300 Aalst
053/784488

P.F. Naizy - Rue Ferrer (Begrafenisondernemer)

Rue Ferrer 212
7033 Cuesmes
065/335542

Coorevits (Begrafenisondernemer)

Georges Huynenstraat 21
1560 Hoeilaart
02/6570717

Van Raemdonck - Albert Panisstraat (Begrafenisondernemer)

Albert Panisstraat 79
9120 Beveren-Waas
03/7551292

Verlinde (Begrafenisondernemer)

Nukkerstraat 86
8450 Bredene
059/321691

Van Humbeeck Nv - Oud Strijdersstraat (Begrafenisondernemer)

Oud Strijdersstraat 19
2830 Willebroek
willebroek@vanhumbeecknv.be
03/8869671

Hauben - Nihant (Begrafenisondernemer)

Rue Porte De Souvre 66
4600 Vise
info@hauben-nihant.be
04/3793077

Uitvaartcentrum Swolfs (Begrafenisondernemer)

Gierlebaan 22
2275 Lille
014/828674

Dubuisson-Herreman (Begrafenisondernemer)

Grand Place 20
1360 Perwez
081/655395

Delhomme (Begrafenisondernemer)

Rue Des Preys 200
6061 Montignies-Sur-Sambre
071/515369

Declercq Bvba - Poperingseweg (Begrafenisondernemer)

Poperingseweg 325
8908 Ieper
057/201964

De Ridder - Van Puyenbroeck (Begrafenisondernemer)

Koning Albertlaan 22
9080 Lochristi
09/3567085

Parmentier (Begrafenisondernemer)

Gitsestraat 8
8800 Roeselare
051/204285

Defrene & Fils (Begrafenisondernemer)

Cour Lyon 2
6200 Chatelet
071/380810

Pompes Funèbres Melchior & Petit (Begrafenisondernemer)

Chaussee Alsemberg 44
1060 Saint-Gilles
02 537 83 99

Funérailles Massin (Begrafenisondernemer)

Voye Del Rédje 9
4608 Warsage
funerailles.massin@skynet.be
04/3791361

De Cock - Blauwstraat (Begrafenisondernemer)

Blauwstraat 59
2850 Boom
03/8880381

Debroux (Begrafenisondernemer)

Av Des Combattants 68
1340 Ottignies
010/414291

Dick I (Begrafenisondernemer)

Hundelgemsesteenweg 317
9050 Gent
09/2308163

Derwa (Begrafenisondernemer)

Rue Ste. Marguerite 199
4000 Liege
04/2261769

Begrafenissen Donkers - Cuypers (Begrafenisondernemer)

Genkersteenweg 9
3500 Hasselt
dc-begrafenissen@telenet.be
011/272767
Begrafenissen Donkers - Cuypers

Milquet (Begrafenisondernemer)

Rue J. Jacques Merlot 28
5060 Falisolle
071/773837

Foret - Rue Reine Astrid (Begrafenisondernemer)

Rue Reine Astrid 44
4432 Alleur
info@foret.be
04/2635910
Foret - Rue Reine Astrid

Uitvaarten Hendrik Mussche (Begrafenisondernemer)

Leest 77
9950 Waarschoot
info@uitvaartmussche.be
09/3772239

Hauben - Nihant - Place Andre Renard (Begrafenisondernemer)

Place Andre Renard 1
4020 Wandre
info@hauben-nihant.be
04/3793077

Bouvy Et Fils (Begrafenisondernemer)

Rue Jean Paquot 66
1050 Bruxelles
02/6484068

De Witte (Begrafenisondernemer)

Rue Eugene De Smet 5
1090 Jette
02/4787067

Tanier - Rue De Tantonville (Begrafenisondernemer)

Rue De Tantonville 10
4557 Tinlot
085 21 18 64

Lits (Begrafenisondernemer)

Av. Georges Henri 303
1200 Woluwe-Saint-Lambert
02/7337381

Bemelmans J-M - Rue Emile Vandervelde (Begrafenisondernemer)

Rue Emile Vandervelde 22
4051 Chaudfontaine
04/3656851

Begrafenissen Thielemans Johan (Begrafenisondernemer)

Van Frachenlaan 35
1820 Steenokkerzeel
johan.thielemans@skynet.be
02/7596783

Goossens - Keizer Karellaan (Begrafenisondernemer)

Keizer Karellaan 151
1083 Bruxelles
02/4655405

Wim Vanderlinden (Begrafenisondernemer)

Dworpsestraat 106
1651 Lot
02/3310182

Wyns (Begrafenisondernemer)

Rue Aux Laines 89
1000 Bruxelles
02/5381560

Jacobs (Begrafenisondernemer)

Bloemstraat 17
9050 Gent
09/2319880

Goeman - Steenweg Op Jette (Begrafenisondernemer)

Steenweg Op Jette 285
1080 Molenbeek-Saint-Jean
02/4265198

Sprl Cordier - Rue Du General Leman (Begrafenisondernemer)

Rue Du General Leman 15
7370 Dour
065/653624

Mathon (Begrafenisondernemer)

Rue De Maubray 11
7740 Pecq
069/558352

Gielen A. (Begrafenisondernemer)

Rue De Jemeppe 30
4431 Loncin
04/2635534

Reweghs - Pipeleers - Rillaarseweg (Begrafenisondernemer)

Rillaarseweg 103
3390 Tielt-Winge
016/501116

D'Hoore (Begrafenisondernemer)

Rue Saint Guidon 40
1070 Anderlecht
02/521 35 65
D'Hoore

Schillebeeckx En Co Bvba - Groenstraat (Begrafenisondernemer)

Groenstraat 39
2470 Retie
jan.schillebeekcx@schillebeeckx.be
014/377348
Schillebeeckx En Co Bvba - Groenstraat

Ergo - Florarty (Begrafenisondernemer)

Chaussee De Wavre 1141
1160 Auderghem
02/6487506

Funerailles Algrain - Rue De Bienfaisance (Begrafenisondernemer)

Rue De Bienfaisance 1
7800 Ath
065/347210

Radermecker - Spronck (Begrafenisondernemer)

Rue Longue 7
4837 Baelen (Lg.)
087/762123

Leemans Bvba (Begrafenisondernemer)

Driegotenkouter 11
9220 Hamme (O.-Vl.)
052/470498

Burg (Begrafenisondernemer)

Rue De Rodange 49 bus A
6791 Athus
pfburg@skynet.be
063/388347

Lesage (Begrafenisondernemer)

Brusselstraat 282
1702 Groot-Bijgaarden
02/4663300

Cispa E & G Bvba - Oude - Abdijstraat (Begrafenisondernemer)

Oude - Abdijstraat 42
9031 Drongen
09/2266809

Verstappen Nv - Vaartstraat (Begrafenisondernemer)

Vaartstraat 141
2490 Balen
014/816430

Heyse Rouwcentrum (Begrafenisondernemer)

Hundelgemsesteenweg 381
9820 Merelbeke
09/2307932

Hooyberghs (Begrafenisondernemer)

Nieuwstraat 14
2960 Brecht
03/3138372

Jean (Begrafenisondernemer)

Rue De La Gendarmerie 42
5600 Philippeville
071/655070

Verbeke Dirk (Begrafenisondernemer)

Ringlaan 45
8680 Koekelare
051/588125

Waeyenberge M (Begrafenisondernemer)

Evergemsesteenweg 19
9032 Gent
09/2537477

Herman Melis Bvba - Grote Baan (Begrafenisondernemer)

Grote Baan 234
9120 Beveren-Waas
03/7751990

Laenen Uitvaartverzorging (Begrafenisondernemer)

12-Septemberstraat 12
3940 Hechtel-Eksel
info@laenenuitvaartverzorging.be
011/734273

Moyson - Mottestraat (Begrafenisondernemer)

Mottestraat 22
1861 Wolvertem
uitvaartenmoyson@skynet.be

Bemelmans J-M (Bottin) (Begrafenisondernemer)

Av. Des Martyrs 192
4620 Fleron
jm.bemelmans@skynet.be
04 227 34 10

Morial (Begrafenisondernemer)

Groenstraat 270
9041 Gent
09/2517150

Aglave Eric - Rue De La Station (Begrafenisondernemer)

Rue De La Station 36
5670 Viroinval
eaglave@hotmail.com
060/31 25 23

Bvba Deruddere Paul - Wellingstraat (Begrafenisondernemer)

Wellingstraat 113
8730 Beernem
paul.deruddere@telenet.be
050/788633

Bussels (Begrafenisondernemer)

Scholtisplein 22
3680 Neeroeteren
luc@bussels.be
089/864174

De Smet-Hermans Bvba (Begrafenisondernemer)

Kattenbos 11
9520 Sint-Lievens-Houtem
053 62 91 50

Van Vijle J. (Begrafenisondernemer)

Europaweg 68
9620 Zottegem
09/3607560

Turpin (Begrafenisondernemer)

Rue Du Pont Tunnel 14
7730 Estaimpuis
pfturpyn@hotmail.com
056/487545

Centre Funeraire Ladavid - Desmedt (Begrafenisondernemer)

Ch. De Douai 58
7610 Rumes
069/647455

Decarpentrie-Crepin (Begrafenisondernemer)

Grand Rue 73
7950 Chievres
068 65 91 11

Lenssens Bvba (Begrafenisondernemer)

Einde Were 2
9000 Gent
rudy.lenssens@skynet.be
09/2335082

Generales Obseques (Begrafenisondernemer)

Avenue De Ragnies 90
6530 Thuin
gothuin@live.be
071/702404
Generales Obseques

Vilvorder - Rue Pepin (Begrafenisondernemer)

Rue Pepin 8
4860 Pepinster
087/542617

Rouwcentrum Scheir (Begrafenisondernemer)

Michel Gillemansstraat 3
9060 Zelzate
info@rouwcentrum-scheir.be
09 / 336 52 23

Foret-Tejean (Begrafenisondernemer)

Rue De Hollogne 35
4460 Bierset
info@foret-tejean.be
04 250 37 53

New Pompes Funebres (Begrafenisondernemer)

Ch. De Chokier 104
4400 Flemalle
04/2751648

Matthys Rouwcentrum (Begrafenisondernemer)

Hundelgemsesteenweg 255
9820 Merelbeke
09/2212111

Witters - Paesen - Hoofdstraat (Begrafenisondernemer)

Hoofdstraat 34
3940 Hechtel-Eksel
begrafenissen.witters@skynet.be
011/734910

Tavernier D. Bvba - Snellegemstraat (Begrafenisondernemer)

Snellegemstraat 6
8490 Zerkegem
050/813848

De Winter - Molenstraat (Begrafenisondernemer)

Molenstraat 69
2270 Herenthout
014/511206

Witters & Baers - St. Willibrordusplein (Begrafenisondernemer)

St. Willibrordusplein 29
3550 Heusden-Zolder
011/536459

Medol Pompes Funebres (Begrafenisondernemer)

Rue Rogier 36
4900 Spa
087/771291

Schollaert A (Begrafenisondernemer)

Beversedijk 12 bus A
9120 Beveren-Waas
03/5750345

Gees Paul (Begrafenisondernemer)

Steenweg Naar Wetteren 2
9200 Dendermonde
052/424835

Preud'Homme & Fils - Rue Des Egalots (Begrafenisondernemer)

Rue Des Egalots 20
5070 Fosses-La-Ville
071/711572

Dezutter Bvba - Kerkstraat (Begrafenisondernemer)

Kerkstraat 38
8430 Middelkerke
059/300449

Lardinois Sprl (Begrafenisondernemer)

Rue Trieu Benoit 62
6224 Wanfercee-Baulet
pf.sprllardinois@brutele.be
071/811175

Vandebosch Bvba - Schuttersboomstraat (Begrafenisondernemer)

Schuttersboomstraat 3
3900 Overpelt
011/648030

Fontaine - Avenue Des Allies (Begrafenisondernemer)

Avenue Des Allies 64
4960 Malmedy
080/330159

Couvreur Willy (Begrafenisondernemer)

Tuinwijk Ter Heide 9
9050 Gent
09/2310650

Caers Bvba (Begrafenisondernemer)

Draaiboom 5
2360 Oud-Turnhout
014/450579

Van Roey L - Stationsstraat (Begrafenisondernemer)

Stationsstraat 42
3020 Herent
016/488122

Uitvaarthuis (Frank Hensen) (Begrafenisondernemer)

Gemeenteplaats 9
2960 Brecht
03/3138674

De Coster (Begrafenisondernemer)

Rue Du Meridien 88
1210 Sint-Joost-Ten-Node
02/2182491

Bentz - Rue Du Cimetiere (Begrafenisondernemer)

Rue Du Cimetiere 46
6792 Halanzy
063/677431

Degauque (Begrafenisondernemer)

Chemin De Papignies 1
7860 Lessines
degauque.funerailles@hotmail.com
068/333158

Kreitz - Van Groeningen Nv (Begrafenisondernemer)

Jacobsveldweg 6
2160 Wommelgem
03/3533209

Eraly - Tremelobaan (Begrafenisondernemer)

Tremelobaan
3140 Keerbergen
016/536850

Sprl Cordier - Rue St. Pierre (Begrafenisondernemer)

Rue St. Pierre 20
7340 Colfontaine
065/672355

Löfgen (Begrafenisondernemer)

Möderscheiderweg 121
4770 Ambleve
080/349408

Van Daele J. (Begrafenisondernemer)

Sinaaidorp 4
9112 Sinaai-Waas
03/7724435

Renier-Delronche (Begrafenisondernemer)

Chemin Des Carriers 98
1370 Jodoigne
010/810796

Onckelinx Patrick Bvba - Stationsstraat (Begrafenisondernemer)

Stationsstraat 83
3400 Landen
onckelinx@skynet.be
011/881511

Colles - Dominicy - Rue Des Faubourgs (Begrafenisondernemer)

Rue Des Faubourgs 35
6700 Arlon
063/225129

Coels Jose (Begrafenisondernemer)

Meensesteenweg 723
8800 Roeselare
056/502306

Snoeck Paul (Begrafenisondernemer)

Sleepstraat 217
9000 Gent
09/2253914

Rodts Johan (Begrafenisondernemer)

Molendreef 7
9920 Lovendegem
09/3727459

Gielis - Veremans - Dr. Coenstraat (Begrafenisondernemer)

Dr. Coenstraat 13
2660 Hoboken (Antwerpen)
info@gielis-veremans.be
03/8275639

Jim Raes (Begrafenisondernemer)

Slachtersstraat 23
8400 Oostende
jim.raes@telenet.be
059 330 007

Dewaele J. - Steenstraat (Begrafenisondernemer)

Steenstraat 90
2180 Ekeren (Antwerpen)
03/5423616

Funibra (Begrafenisondernemer)

Basculestraat 13
8900 Ieper
057/201282

Van Staey-Leurs - Th. Van Cauwenberghslei (Begrafenisondernemer)

Th. Van Cauwenberghslei 1
2900 Schoten
03/6584554

Cremaflandria - Zeelaan (Begrafenisondernemer)

Zeelaan 2
8380 Brugge
050/314141

Hensen Bvba (Begrafenisondernemer)

Stationsstraat 98
2910 Essen
info@begrafenissenhensen.be
03 667 20 95

Verbeke Johan (Begrafenisondernemer)

Haantjesstraat 1
8700 Aarsele
051/635100

Sferrazza (Begrafenisondernemer)

Rue De Basecle
7321 Blaton
069/562905

Plume (Begrafenisondernemer)

Porte D'Ogy 39
7860 Lessines
068/335044

Creemers - Cobbestraat (Begrafenisondernemer)

Cobbestraat 26
3960 Bree
info@begrafenissencreemers.be
089/461857

Lamproye Freres (Begrafenisondernemer)

Rue De L' Abbaye 2
1357 Neerheylissem
019/656227

Heselmans (Begrafenisondernemer)

Diesterstraat 56
3980 Tessenderlo
013/661087

Dekens Bvba - Zomergemstraat (Begrafenisondernemer)

Zomergemstraat 1 bus A
9850 Nevele
09/3724430

Van Praet (Begrafenisondernemer)

Dijkstraat 102
9200 Baasrode
052/212853

Begrafenissen Orye (Begrafenisondernemer)

Wellenstraat 27
3840 Borgloon
info@uitvaartcentrum-orye.be
012/742274

Sprl Gerard & Fils (Begrafenisondernemer)

Rue De Framont 5 bus A
6850 Paliseul
gerardpaliseul@skynet.be
061/533284

Baiverlin Et Fils Sprl (Begrafenisondernemer)

Rue Sabaré 109
4602 Cheratte
04/362 74 43

Vilvorder - Rue De La Chaussee (Begrafenisondernemer)

Rue De La Chaussee 30
4910 Theux
087/542617

Thielemans Jean (Begrafenisondernemer)

G. Gilsonstraat 5
1090 Jette
jthielemans@varu.be
02/4790247

De Schaerbeek (Begrafenisondernemer)

Rue Des Palais 30
1030 Schaerbeek
pf1030@fune.be
02/3459009

Begrafenissen Rerren Bvba (Begrafenisondernemer)

Dijkstraat 14 bus A
3600 Genk
info@begrafenissenrerren.be
089/382917
Begrafenissen Rerren Bvba

René Fievet (Begrafenisondernemer)

Rue Cloquet 34
1420 Braine-L'alleud
rfievet@skynet.be
02/3842026

Cispa E & G Bvba - Brugsesteenweg (Begrafenisondernemer)

Brugsesteenweg 583
9030 Gent
info@cispa.be
09/2277337

Günter Janssens (Begrafenisondernemer)

Brusselsesteenweg 83
1980 Zemst
uitvaartverzorgingjanssens@skynet.be
015/610766

Vendrickx - Bloemenstraat (Begrafenisondernemer)

Bloemenstraat 50
3830 Wellen
erwin.vendrickx@pandora.be
012/672069

De Rycke J - Maaldreef (Begrafenisondernemer)

Maaldreef 11
3850 Nieuwerkerken (Limb.)
053/700500

Nauwelaerts Bvba (Begrafenisondernemer)

Vaatjesstraat 30
2580 Putte
015/756101

Eraly - Kruisstraat (Begrafenisondernemer)

Kruisstraat 169
3120 Tremelo
uitvaart@eraly.be
016/532176

Rion - Rue De L'Eglise (Begrafenisondernemer)

Rue De L'Eglise 61
4684 Haccourt
04 379 40 92

Gilliard (Begrafenisondernemer)

Rue D. Thomas 16
6120 Jamioulx
071/217986

Renard (Begrafenisondernemer)

Rue De L'Abbaye 3
5620 Florennes
pfrenardflorennes1@hotmail.com
071/688032

Rigole Ingrid & Co (Begrafenisondernemer)

Rijmsnoerstraat 72
8501 Bissegem
ingrid.rigole@telenet.be
056 35 42 53

Michel - Avenue Louise (Begrafenisondernemer)

Avenue Louise 410
1000 Bruxelles
pfmichel@epfm.be
02/2161616

Jochums Bvba (Begrafenisondernemer)

Dorpsweg 13
2390 Malle
info@jochums.be
03/3122209

Houtvast (Begrafenisondernemer)

Rue De L' Ecluse 97
4600 Vise
04/3791310

Tanier - Rue Vinave (Begrafenisondernemer)

Rue Vinave 4 bus A
4540 Ampsin
info@pftanier.be
085/211864

Simon & Fils (Begrafenisondernemer)

Rue Saint Nicolas 236
4000 Liege
04/2261414

Maes - Beck (Begrafenisondernemer)

Otterstraat 12
2300 Turnhout
014/411347

Geeurinckx ( Sos Décès) (Begrafenisondernemer)

Rue Du Vent De Bise 4
7160 Chapelle-Lez-Herlaimont
064/448844

Broothaerts-Van Mulders Bvba (Begrafenisondernemer)

Markt 7
1840 Londerzeel
052 30 12 91

Messiaen Bvba (Begrafenisondernemer)

Blokellestraat 157
8550 Zwevegem
056/755019

Merckx (Begrafenisondernemer)

Koning Albert I-Straat 44
9280 Lebbeke
rouwcentrum.merckx@belgacom.net
052/413289

Hilgers (Begrafenisondernemer)

Klosterstraat 28
4780 Saint-Vith
080/221233

Lemaire - Borgno (Membre De Pf Borgno) (Begrafenisondernemer)

Place Du Tertre 5 bus B
7333 Tertre
065 33 63 18

Lambrechts Bvba (Begrafenisondernemer)

Wijkstraat 20
3590 Diepenbeek
begrafenissen.lambrechts@telenet.be
011/323156

Geyskens (Begrafenisondernemer)

Turnhoutsebaan 199 bus A
2970 Schilde
03/3832010

Bolle (Begrafenisondernemer)

Av. Notre Dame De Lourdes
1090 Jette
02/4266429

Bemelmans J-M - Rue De L'Etang (Begrafenisondernemer)

Rue De L'Etang 60
4102 Ougree
jcw@live.be
04/3365929

Moons Micheline (Begrafenisondernemer)

Zijstraat 7
2430 Laakdal
013/668959

Mommens - Place Van Meyel (Begrafenisondernemer)

Place Van Meyel 4
1040 Bruxelles
02/4341512

Vanmechelen (Begrafenisondernemer)

Rijschoolstraat 16
3800 Sint-Truiden
011/687718

Caers (Begrafenisondernemer)

Hertevelden 36 bus A
2370 Arendonk
014/677402

Vanderborght (Begrafenisondernemer)

Westelsebaan 39
3271 Averbode
014/549030

P.F. Liegeoises - Maison Bourgeois (Begrafenisondernemer)

Rue De Herve 544
4610 Beyne-Heusay
s.gilson@funerailles-bemelmans.be
04/2273410

Ladavid Michel (Begrafenisondernemer)

Boulevard Lalaing 4
7500 Tournai
069/213524

Funerailles Bodson (Begrafenisondernemer)

Rue De Sardanson 64
5004 Bouge
info@pe-bodson.be
081 20 19 90
Funerailles Bodson

Grosjean G. (Begrafenisondernemer)

Rue De L' Egalite 21
4630 Micheroux
04/3771552

Rouwcentrum Logghe (Begrafenisondernemer)

Engelstraat 214
8480 Ichtegem
051/583804
Rouwcentrum Logghe

Bvba Smet Uitvaart - Tieltsesteenweg (Begrafenisondernemer)

Tieltsesteenweg 26
9900 Eeklo
info@smet-uitvaart.eu
09/3771407
Bvba Smet Uitvaart - Tieltsesteenweg

D'Hooghe (Begrafenisondernemer)

Schriekstraat 6
9270 Laarne
09/3675635

Denys (Begrafenisondernemer)

Place J. Wauters 10
6044 Roux
071/341341

Eddy Luyts (Begrafenisondernemer)

Stationsstraat 184
2910 Essen
03 667 55 29

Ureel (Begrafenisondernemer)

Rue Henin 69
6240 Farciennes
071/38 06 26

Colles - Dominicy - Rue Du Moulin (Begrafenisondernemer)

Rue Du Moulin 9
6740 Etalle
063/225129

Campens Et Fils - Rue Du Fort (Begrafenisondernemer)

Rue Du Fort 93
1060 Saint-Gilles
funerailles_campens@hotmail.com
02/5376136

Nees Stefaan Bvba (Begrafenisondernemer)

Zenneweg 5
1980 Zemst
015/330833

Van Den Bogaert H. - F. Van Cauwenberghstraat (Begrafenisondernemer)

F. Van Cauwenberghstraat 10
2500 Lier
03/4801578

Bodart Andre (Begrafenisondernemer)

Rue De Pontaury 25
5640 Mettet
071/729730

Jaeken (Begrafenisondernemer)

Kerkstraat 3
3990 Peer
info@jaeken-peer.be
011/631694
Jaeken

Baert Paul (Begrafenisondernemer)

Kasteeldreef 36
9160 Eksaarde
09/3468003

P.F. Draux-Oger - Grand Rue (Begrafenisondernemer)

Grand Rue 27
6724 Marbehan
meublesdraux@gmail.com
063/411122

Hernalsteen Eric C.V. (Begrafenisondernemer)

Heembeeksestraat 267
1120 Brussel (Neder-Over-Heembeek)
begrafenissen.hernalsteen@skynet.be
02/2684642

Vranken - Schelfheidestraat (Begrafenisondernemer)

Schelfheidestraat 21
3850 Nieuwerkerken (Limb.)
011/683841

Timmerman Jos Bvba - Brugsestraat (Begrafenisondernemer)

Brugsestraat 35
8020 Oostkamp
050/782737

Pompes Funebres Spruyt (Begrafenisondernemer)

Boulevard De Smet De Naeyer 322
1090 Jette
f.helen@pf-spruyt.be
02/4787244

Hendrick (Begrafenisondernemer)

Bld. Leopold Iii 91
7600 Peruwelz
067/772380

De Clerck Alfons (Begrafenisondernemer)

Bleekmeersstraat 82
9160 Lokeren
09/3492179

Cambier (Begrafenisondernemer)

Rue Louis Caty 144
7420 Baudour
065/642240

Serrus Begrafenissen - Moorselestraat (Begrafenisondernemer)

Moorselestraat 153
8930 Menen
056/42 30 28

Verleyen (Begrafenisondernemer)

Kasteellaan 3
9220 Hamme (O.-Vl.)
0477/220712

Dick Y. (Begrafenisondernemer)

Bosstraat 37
9820 Merelbeke
09/3629322

Willy & Fils (Begrafenisondernemer)

Rue De Bouvy 59
7100 La Louviere
fleurswilly@gmail.com
064/225152

Funerarium Bq - Oude Vesten (Begrafenisondernemer)

Oude Vesten 8
9600 Ronse
info@funerarium-bq.be
0800/92390

Investum Nv (Begrafenisondernemer)

Leliestraat 10
8800 Roeselare
051/242929

Gobert Jean Marie (Begrafenisondernemer)

Rue De France 9
7080 Frameries
pf.gobert@skynet.be
065/666166

Pausenberger Bvba (Begrafenisondernemer)

Kerkhofstraat 40
9930 Zomergem
09/3727244

Declercq Bvba - Bruggestraat (Begrafenisondernemer)

Bruggestraat 162
8972 Poperinge
057/333485

Funerailles Delauw (Begrafenisondernemer)

Rue Du Pont 37
7864 Deux-Acren
pf.delauw@skynet.be
068/332630

Louis Permentier - Oplinterstraat (Begrafenisondernemer)

Oplinterstraat 48
3350 Linter
permentier2@gmail.com
Louis Permentier - Oplinterstraat

Van Cauwenberge Marc - Langestraat (Begrafenisondernemer)

Langestraat 90
9050 Gentbrugge
09/2257305

Verbist C (Begrafenisondernemer)

Turnhoutsebaan 25
2140 Borgerhout (Antwerpen)
03/8878218

Robberechts - Schokaert (Begrafenisondernemer)

Oordegemkouter 87
9340 Lede
09/3661266

Swerts - Vanthienen (Begrafenisondernemer)

Rooienberg 26
2570 Duffel
015/312545

Vranken - St. Rochusstraat (Begrafenisondernemer)

St. Rochusstraat 92
2100 Deurne (Antwerpen)
03/3215184

Van Den Abeele Dietrich (Begrafenisondernemer)

Dorpsstraat 77
9800 Deinze
info@uitvaartverzorgingvandenabeele.be
09 387 09 68

Sarco - Noel (Begrafenisondernemer)

Rue Fourneau 8
4570 Marchin
085/231636

Van Lent Bvba - Bleekmeerstraat (Begrafenisondernemer)

Bleekmeerstraat 62
9160 Lokeren
dannyvanlent@telenet.be
09/3480144

Lesseigne - Rue Des Canadiens (Begrafenisondernemer)

Rue Des Canadiens 29 bus B
7180 Seneffe
les.olivier@skynet.be
067/211485

Costenoble J (Begrafenisondernemer)

Zwaanhofstraat 6
8380 Brugge
050/599383

Gorsen-Fonteyne Uitvaartbegeleiding - Guido Gezellestraat (Begrafenisondernemer)

Guido Gezellestraat 6
1702 Groot-Bijgaarden
info@gorsen.be
02/466 52 52
Gorsen-Fonteyne Uitvaartbegeleiding - Guido Gezellestraat

Messa (Begrafenisondernemer)

Rue J. Heusdens 13
4460 Grace-Hollogne
pompes.funebres@dumont-giltay.be
04/2342829

Tavernier D. Bvba - Gistelsteenweg (Begrafenisondernemer)

Gistelsteenweg 329
8490 Jabbeke
info@begrafenissen-tavernier.be
050/813848

Marquebreucq R. (Begrafenisondernemer)

Rue Du Pont 9
1430 Rebecq
centrefunerairemarquebreucq@skynet.be
067/638326

Funerailles Dedee & Fils (Begrafenisondernemer)

Rue De Berneau 53
4600 Vise
info@funerariumdedee.be
04/3625919

Klaes (Begrafenisondernemer)

Brugstraat 209
2960 Brecht
03/6361154

Serrus Begrafenissen - Sint-Niklaasdreef (Begrafenisondernemer)

Sint-Niklaasdreef 1
8930 Rekkem
056/42 30 28

Van Den Driessche - Premereur Nv (Begrafenisondernemer)

Marktplein 38
1570 Galmaarden
vddriessche-premereur@telenet.be
054/580725

Eddy Heiremans - Sint Janstraat (Begrafenisondernemer)

Sint Janstraat 10
2140 Borgerhout (Antwerpen)
greet.vlug@uitvaartcentrum.be
03/2365070

Hauben - Nihant - Rue Vallee (Begrafenisondernemer)

Rue Vallee 21
4681 Hermalle-Sous-Argenteau
info@hauben-nihant.be
04/3793077

Decoten (Begrafenisondernemer)

Square Des Combattants 9
1020 Brussel (Laken)
02/4252697

Hellemans (Begrafenisondernemer)

Kroonstraat 25
2500 Lier
03/4802880

Funerarium 2000 (Begrafenisondernemer)

Rue De Nalinnes 146
6001 Marcinelle
071/361136

Driesen Bvba (Begrafenisondernemer)

Vlasmarkt 7
3700 Tongeren
bvba.driesen@skynet.be
012/232793

Clarembaux (Begrafenisondernemer)

Rue Thibaut 2
5190 Jemeppe-Sur-Sambre
071/787162

Fixelles (Begrafenisondernemer)

Grand Place 6
1480 Tubize
02/3555194

Lenaerts (Begrafenisondernemer)

Zandstraat 176
9170 Sint-Pauwels
03/7798500

Uitvaartcentrum Matheï (Begrafenisondernemer)

Kloosterstraat 46
3740 Bilzen
uitvaartcentrum.mathei@skynet.be
089/491727

Pues Nv (Begrafenisondernemer)

Hanswijkstraat 82
2800 Mechelen
015/410409

Ceulemans Bvba - Ten Eekhovenlei (Begrafenisondernemer)

Ten Eekhovenlei 206
2100 Deurne (Antwerpen)
infoceulemans@skynet.be
03/3241453

Donati & Ass. - Rue De Villers (Begrafenisondernemer)

Rue De Villers 47
6010 Couillet
071/501606

Timmerman Ives (Begrafenisondernemer)

Maarschalk Frenchlaan 42
8900 Ieper
057/201021

Titeux - Lecoq (Begrafenisondernemer)

Avenue De La Salm 148
4980 Trois-Ponts
jp.titeux@skynet.be
080 78 68 49

Uitvaartcentrum Trouchau - Edingensesteenweg (Begrafenisondernemer)

Edingensesteenweg 129
1500 Halle
info@trouchau.be
02/3565270

Marijsse-Bolle (Bvba Maribol) (Begrafenisondernemer)

Doelstraat 153 bus A
8770 Ingelmunster
christ@marijsse-bolle.be
051 31 60 37

Devoegelaer (Begrafenisondernemer)

Rue Alfred Stevens 59
1020 Brussel (Laken)
02/4786752

Gaspar (Begrafenisondernemer)

Avenue Du Doyard 1 bus A
4970 Stavelot
anngaspar@live.be
080 86 24 06

Kempeneers - Genoe R. (Begrafenisondernemer)

Braamstraat 8
3383 Hoeleden
016/777400

Vandevelde E Eglantier (Begrafenisondernemer)

Grote Baan 137
3150 Wespelaar
016/603437

Van Gossum (Begrafenisondernemer)

Place Fernand Cocq 19
1050 Ixelles
02/5121269

Eraly J (Begrafenisondernemer)

Stationsstraat 28
3150 Haacht
016/601154

Georges & Fils - Avenue Des Allies (Begrafenisondernemer)

Avenue Des Allies 67
4960 Malmedy
laurentgeorges@skynet.be
080/679696
Georges & Fils - Avenue Des Allies

Lousberg (Begrafenisondernemer)

Rue Leopold 30
4820 Dison
087/315555

Leemonu Bvba (Begrafenisondernemer)

Molenbergstraat 55
9340 Lede
053/802398

Reweghs (Begrafenisondernemer)

Wijkstraat 25
3590 Diepenbeek
011/323058

Deschamps (Begrafenisondernemer)

Chaussee De Waterloo 725
1180 Uccle
02/3447231

De Ryck Bvba (Begrafenisondernemer)

Werftsesteenweg 6
2220 Heist-Op-Den-Berg
info@funerarium-deryck.be
015/241372

Raymond Dekimpe Sa (Begrafenisondernemer)

Avenue Du Canal 4
7780 Comines
056/555634

Van Der Heeren (Begrafenisondernemer)

Veldstraat 18
8680 Koekelare
051/588414

Pompes Funebres Generales De Belgique (Tielemans) (Begrafenisondernemer)

Ch. D'Alsemberg 19
1060 Bruxelles
02/5381203

Dejonghe Gery (Begrafenisondernemer)

Plaats 1
8880 Ledegem
056/504004

Cornelis Bvba - Oude Fortemstraat (Begrafenisondernemer)

Oude Fortemstraat 9
8690 Alveringem
058/289958

Begrafenissen Rustpunt (Begrafenisondernemer)

Schoonbroek 1
2030 Antwerpen-Ekeren
rustpunt@gertverhaert.be
03 501 00 02

Mathieu De Meerleire (Begrafenisondernemer)

Kapellestraat 73
2630 Aartselaar
03/8875275

Funérailles Kimplaire (Begrafenisondernemer)

Rue De La Burdinale 52
4210 Burdinne
085/711063

Bosmans (Begrafenisondernemer)

Kartuizervest 44
2500 Lier
info@funerarium-bosmans.be
03/4800247

De Hertogh Robert - De Wandstraat (Begrafenisondernemer)

De Wandstraat 110
1020 Brussel
dehertogh.patrick@skynet.be
02/2685755

Van Ees (Begrafenisondernemer)

Rue Leon Theodore 183
1090 Jette
vanees@skynet.be
02/4260170

Uitvaartverzorging - Funerarium Frank De Coster (Begrafenisondernemer)

Kloosterstraat 2 bus A
8340 Sijsele
frank.de.coster@skynet.be
050/353426
Uitvaartverzorging - Funerarium Frank De Coster

Mahieu - Vanneste (Begrafenisondernemer)

Bruggestraat 112
8480 Ichtegem
059/299530

Van Damme - Brusselsesteenweg (Begrafenisondernemer)

Brusselsesteenweg 18
9280 Lebbeke
052/414455

Noel & Fils - Rue Fourneau (Begrafenisondernemer)

Rue Fourneau 4 bus A
4570 Marchin
085/232329

Jennequin (Begrafenisondernemer)

Rue De La Saboterie 4
5660 Presgaux
060/344105

Van Dael Bvba (Begrafenisondernemer)

Knaptandstraat 104
9100 Sint-Niklaas
uitvaartzorg@van-dael.be
03/7770016

Wieme (Begrafenisondernemer)

Spurriestraat 20
9032 Gent
09/2269584

Begrafenissen Raf Van Rooy (Begrafenisondernemer)

Duffelsesteenweg 3
2547 Lint
raf@funerarium-deryck.be
03/4545665

Denison (Begrafenisondernemer)

Rue H Rohan Chabot 86
5620 Florennes
071/688588

Mathot - Rue Des Capucins (Begrafenisondernemer)

Rue Des Capucins 14
5590 Ciney
083/213234

Funérailles Romain (Begrafenisondernemer)

Rue Ferrer 12
6044 Roux
funerailles.romain@skynet.be
071/452231

Christiane - Rue Omer Mottint (Begrafenisondernemer)

Rue Omer Mottint 91
5170 Bois-De-Villers
epf@christiane.be
081/433250

Hollez Noel (Begrafenisondernemer)

Aartrijksestraat 84
8211 Aartrijke
050/209144

Radermecker - Spronck - Rue Pisseroule (Begrafenisondernemer)

Rue Pisseroule 229
4820 Dison
087/762123

Heidi Wendelen (Begrafenisondernemer)

Kolmenstraat 139
3512 Stevoort
heidi.wendelen@skynet.be
011 31 20 86

Chavet Aloys (Begrafenisondernemer)

Rue M. Antoine 34
4950 Faymonville
080/679981

Mondial - Place Marie Jose (Begrafenisondernemer)

Place Marie Jose 6
1050 Ixelles
02/6476649

Van Herpe Andre Bvba (Begrafenisondernemer)

Gootje 46
9860 Oosterzele
09/3629968

Leclercq - Rue Du Centre (Begrafenisondernemer)

Rue Du Centre 17
6250 Aiseau
071/744919

De Schoenmaeker - Van Doren (Begrafenisondernemer)

Kleinestraat 2
2811 Mechelen
015/421073

Rouwcentrum Loots Bvba (Begrafenisondernemer)

Cogelsplein 1
2100 Deurne (Antwerpen)
info@rouwcentrum-loots.be
03/3249494

Witters - Paesen - Lentestraat (Begrafenisondernemer)

Lentestraat 4
3670 Meeuwen
begrafenissen.witters@skynet.be
011/734910

Van Daele Jozef (Begrafenisondernemer)

Edgard Tinelstraat 37
9112 Sinaai-Waas
03/7725608

Uitvaartcentrum Bex (Begrafenisondernemer)

Watertorenstraat 12
3930 Hamont-Achel
bex@dela.be
011/441010

Trentin (Begrafenisondernemer)

Rue Du 11 Novembre 41159
6560 Erquelinnes
071/555272

Mestre (Begrafenisondernemer)

Rue Hector Denis 3
4420 Saint-Nicolas (Lg.)
lambert-mestre@hotmail.com
04/2634943

Delfanne - Rue Leon Duray (Begrafenisondernemer)

Rue Leon Duray 4
7110 Houdeng-Goegnies (La Louviere)
064/223675

Salembier Y. (Begrafenisondernemer)

Nieuwstraat 4
8500 Kortrijk
056/221379

Rouwcentrum Blemberg - Kronenhoek (Begrafenisondernemer)

Kronenhoek 32
9170 Sint-Gillis-Waas
info@blemberg.be
03 775 75 69

Baudewyns Bvba (Begrafenisondernemer)

Verheydenstraat 23
1700 Dilbeek
baudewyns@skynet.be
02/5693583

Andries - Elisabethlaan (Begrafenisondernemer)

Elisabethlaan 15
3200 Aarschot
geert@agb.be
016/262418

Centre Funeraire De Br. (Begrafenisondernemer)

Rue Du Fort 85
1060 Saint-Gilles
02/5430380

Begrafenissen En Crematies John Verniers - Jossa - Zwijnaardsesteenweg (Begrafenisondernemer)

Zwijnaardsesteenweg 162
9000 Gent
lydiajossa@hotmail.com
09/2212111

De Roost F. (Begrafenisondernemer)

Emiel Dewittstraat 48
2845 Niel
03/8887528

Arijs Bvba (Begrafenisondernemer)

Gentsesteenweg 153
9300 Aalst
053/212944

Dejeneffe (Begrafenisondernemer)

Avenue De La Résistance 216
4630 Soumagne
04/3771061

Jannes L (Begrafenisondernemer)

Koning Albertstraat 67
3290 Diest
013/311137

Tieberghien (Begrafenisondernemer)

Kunstdal 4 bus A
9900 Eeklo
rouwcentrum.tieberghien@hotmail.com
09/3780847

Schelfhout Nv (Begrafenisondernemer)

Frans Van Brusselstraat 89
9190 Stekene
info@bgsh.be
03/7901020
Schelfhout Nv

Seillier Sa (Begrafenisondernemer)

Rue St. Hubert 12
5590 Ciney
pf.seillier@hotmail.com
083/215602

Ladavid - Desmedt - Ch. De Torunai (Begrafenisondernemer)

Ch. De Torunai 49
7620 Hollain
069/647455

Duchene (Begrafenisondernemer)

Avenue Theo Verbeeck 71
1070 Anderlecht
funerailles.duchene@coditel.net
02/5220851

Sprl Cordier - Rue De Quaregnon (Begrafenisondernemer)

Rue De Quaregnon 38
7012 Flenu
065/823709

Van Bogaert Rouwcentrum - Katwilgweg (Begrafenisondernemer)

Katwilgweg 7
2050 Antwerpen
03/2540607

Funerailles - Noel (Begrafenisondernemer)

Rue Marexhe 18
4530 Villers-Le-Bouillet
info@funeraillesnoel.be
085/231636

Bentz - Rue J. Laurent (Begrafenisondernemer)

Rue J. Laurent 62
6750 Musson
063/678986

De Backer - Put Bvba (Begrafenisondernemer)

Guldensporenlaan 18
3530 Houthalen-Helchteren
rouwcenter@skynet.be
011/605560

Verstappen Nv - Kerkplein (Begrafenisondernemer)

Kerkplein 1 bus A
2330 Merksplas
info@verstappen.be
014/633214

Duvinage (Begrafenisondernemer)

Place Verte 6
7760 Celles (Ht.)
069/454271

De Poorter W Bvba (Begrafenisondernemer)

Stationsstraat 34
9470 Denderleeuw
053/666243

Gentier - Verstraeten (Begrafenisondernemer)

Haenhoutstraat 258
9070 Destelbergen
09 367 56 28

Vanhoof (Begrafenisondernemer)

Turnhoutsebaan 59
2400 Mol
014/311284

Verberck - Manderveld J (Begrafenisondernemer)

V. Nelisstraat 14
2900 Schoten
03/6584034

Janssens Walter Bvba (Begrafenisondernemer)

Eikenstraat 51
2840 Reet
03/8448402

Vanlinthout Bvba (Begrafenisondernemer)

Molenstraat 6 bus A
3051 Oud-Heverlee
016/477148

Libaux (Begrafenisondernemer)

Rue G. Masset 33
5030 Gembloux
081/612270

Massaux (Begrafenisondernemer)

Chaussee De Waterloo 464
5002 Saint-Servais
info@massaux.be
081/733599

Pues (Begrafenisondernemer)

Eikestraat 2
3020 Herent
016/601506

Lambrecht Julien (Begrafenisondernemer)

Baarleveldestraat 27
9031 Gent
09/2267527

Arras- Joris A. (Begrafenisondernemer)

Maasfortbaan 112
2500 Lier
03/4880110

Van Raemdonck Bvba (Begrafenisondernemer)

Willem Van Doornyckstraat 90
9120 Beveren-Waas
03/7758547

Mondy - Deweert Bvba (Begrafenisondernemer)

Heulsestraat 86
8860 Lendelede
051/301322

Biermans - Mercier (Begrafenisondernemer)

Rue M. Canon 6
7190 Ecaussinnes
067/442119

Uitvaartverzorging Scheldeland (Begrafenisondernemer)

Kruibekestraat 3
9150 Bazel
info@uitvaartzorgscheldeland.be
03/8306266

Tremblez (Begrafenisondernemer)

Rue Longue 58
5670 Nismes
060/311482

Besem - Rue Du Pont De Wandre (Begrafenisondernemer)

Rue Du Pont De Wandre 102
4020 Wandre
04/2640250
Besem - Rue Du Pont De Wandre

Uitvaartverzorging Jan Vandroogenbroek (Begrafenisondernemer)

Warandestraat 119
1770 Liedekerke
053/683394

Jonet (Begrafenisondernemer)

Rue Du Cimetiere 24
4470 Saint-Georges-Sur-Meuse
04/2730110

Bob Hermans (Begrafenisondernemer)

Baasrodestraat 1
9200 Baasrode
052/333337

Kolvenbach (Begrafenisondernemer)

Aachenerstrasse 24 bus A
4700 Eupen
087/742794

Ann Schillebeeckx - Markt (Begrafenisondernemer)

Markt 15
2400 Mol
info@annschillebeeckx.be
014 31 52 46

Begrafenissen D'Haene (Begrafenisondernemer)

Pottelberg 27
8500 Kortrijk
dhaene.begrafenissen@skynet.be
056 21 65 64
Begrafenissen D'Haene

Ketelaars Jan Nv (Begrafenisondernemer)

Guyotlei 9
2950 Kapellen (Antw.)
jan.ketelaars@skynet.be
03/6642058

Vendrickx - Opeindestraat (Begrafenisondernemer)

Opeindestraat 34
3720 Kortessem
011/375002

Husson (Begrafenisondernemer)

Rue Reimond Stijns 88
1080 Molenbeek-Saint-Jean
02/4145200

De Rop (Begrafenisondernemer)

Magerstraat 110
9420 Erpe-Mere
053/833920

De Swerth - Vanthienen Bvba (Begrafenisondernemer)

Lemanstraat 5
2860 Sint-Katelijne-Waver
015/321420

Lumen (Begrafenisondernemer)

Chaussee De Mons 473
7810 Maffle
068/287251

Andre Sprockeels (Begrafenisondernemer)

Amelbergstraat 8
2240 Zandhoven
uitvaarten@telenet.be
03 454 34 54

Aglave Eric - Rue Ainseveau (Begrafenisondernemer)

Rue Ainseveau 74
5670 Viroinval
eaglave@hotmail.com
060 31 25 23

Hauben - Nihant - Rue Du Chene (Begrafenisondernemer)

Rue Du Chene 31
4680 Oupeye
04/3793077

Delince (Begrafenisondernemer)

Tiyou D' Hestreu 12
4163 Tavier
04/3836575

Louis Permentier - Kumtichstraat (Begrafenisondernemer)

Kumtichstraat 2
3300 Kumtich
permentier2@gmail.com
Louis Permentier - Kumtichstraat

P.F. Michel (Begrafenisondernemer)

Rue Du Sart Allet 12
6200 Chatelineau
071/811213

Holemans - Gysbrechts - Kleine Molenweg (Begrafenisondernemer)

Kleine Molenweg 211
2940 Stabroek
03/5687797

Bvba Verwilt (Begrafenisondernemer)

Sint Bernardsesteenweg 230
2020 Antwerpen
info@verwilt.be
03/2377588

Peeters C (Begrafenisondernemer)

Meylstraat 73
2540 Hove
03/4554049

Vranken - Herentalsebaan (Begrafenisondernemer)

Herentalsebaan 454
2100 Deurne (Antwerpen)
03/3215184

Foret - Rue L. Troclet (Begrafenisondernemer)

Rue L. Troclet 13
4000 Liege
04/2273298

Funerailles Du Hameau (Begrafenisondernemer)

Route De Fosses 17 bus B
5640 Mettet
bernard_lotte@hotmail.com
071/729730

Radermecker & Fils (Begrafenisondernemer)

Rue De L Ecole 53
4840 Welkenraedt
adrienhausman@skynet.be
087/880032

Uitvaartbegeleiding Bvba Stefaan (Begrafenisondernemer)

Brusselsestraat 70
9660 Brakel
055/422449

Van Harneveldt (Begrafenisondernemer)

Confortalei 234
2100 Deurne (Antwerpen)
info@vanharneveldt.be
03/3244578
Van Harneveldt

Van De Meirssche Gustave (Begrafenisondernemer)

Brandstraat 55
9080 Lochristi
09/3568129

Pompes Funebres Veys (Begrafenisondernemer)

Rue Des Ecoles 17
7711 Dottignies
056/343434

Boelens & Co (Begrafenisondernemer)

Jan Van Rijswijcklaan 43
2018 Antwerpen
03 457 02 40

Pf Michel (Begrafenisondernemer)

Rue P. Pastur 35
6043 Ransart
071/811213

Hanssen - Foret Funerailles (Begrafenisondernemer)

Rue Vise-Voie 486
4041 Vottem
04/2261665

Van Hemelrijck Filip (Begrafenisondernemer)

Kattestraat 7
1730 Asse
info@begr.vanhemelrijck.be
02/4528932

P.F. Naizy - Rue De Ciply (Begrafenisondernemer)

Rue De Ciply 13
7033 Cuesmes
065/354804

Remacle - Rue Champ Du Pihot (Begrafenisondernemer)

Rue Champ Du Pihot 49
4671 Saive
04/3874621

Funerarium Feryn Bvba (Begrafenisondernemer)

Koolskampstraat 5 bus A
8810 Lichtervelde
051/725449

Merckx Eddy (Begrafenisondernemer)

Dr. Haekstraat 106
9200 Dendermonde
052/212549

Christaensen - Meers (Begrafenisondernemer)

Ringboomstraat 4
3770 Millen
012/232250

Plumyn Simon (Begrafenisondernemer)

Hoeksken 16
9520 Sint-Lievens-Houtem
053/623375

Bemelmans (Siege Social) (Begrafenisondernemer)

Rue Du Houx 26
4100 Boncelles
a.delahaye@funerailles-bemelmans.be
04 336 59 29

De Deyn - Asselman (Begrafenisondernemer)

Burchtdam 104
9400 Ninove
054/323696

Van Sinay O (Begrafenisondernemer)

Zijpstraat 33
9308 Aalst
053/212562

Vandecandelaere-Spruytte - Westrozebekestraat (Begrafenisondernemer)

Westrozebekestraat 25
8980 Zonnebeke
051/770759

Lesseigne - Faubourg De Soignies (Begrafenisondernemer)

Faubourg De Soignies 28
1400 Nivelles
les.olivier@skynet.be
067/211485

Billiet Bvba (Begrafenisondernemer)

Kerkstraat 11
8940 Wervik
geertbilliet@telenet.be
056/517878

Uitvaartcentrum Van Der Haegen (Begrafenisondernemer)

Leenstraat 27
9890 Gavere
info@begrafenissen-vanderhaegen.be
09/3841949

Warzee (Begrafenisondernemer)

Rue Des Ecoles 7 bus B
5300 Seilles
fune.warzee@skynet.be
085/823135

Ongena Bvba (Begrafenisondernemer)

Stationsstraat 60
9185 Wachtebeke
ongena@msn.com
09/3450205

Bressart (Begrafenisondernemer)

Rue De Rabais 58
6760 Ethe
063/577163

Funerarium Fontaine Damien (Begrafenisondernemer)

Burnenville, Rue Saint Hilaire 38
4960 Malmedy
info@funeraille-malmedy.com
080/770316

Rimmermans Eugene (Begrafenisondernemer)

Wandelweg 48
2980 Zoersel
03/3835075

Rommelaere Luc (Begrafenisondernemer)

Boeiaardstraat 50
8820 Torhout
050/212473

Haerens Nv - Latemstraat (Begrafenisondernemer)

Latemstraat 23
9830 Sint-Martens-Latem
begrafenissen.haerens@skynet.be
09/2823568

Abeloos (Begrafenisondernemer)

Rue François Gay 313
1150 Sint-Pieters-Woluwe
02/7702713

Guilliams (Begrafenisondernemer)

Hoolstraat 4
3800 Gelinden
begr.guilliams@gmail.com
011/485030

Grevesse & Doyen - Chaussée Roosevelt (Begrafenisondernemer)

Chaussée Roosevelt 128
4540 Amay
doyensprl@gmail.com
085/311823

Clerdent (Begrafenisondernemer)

Rue Du Moulin 178
4020 Bressoux
funeraillesclerdent@hotmail.com
04 341 50 53

Huis Arijs (Begrafenisondernemer)

Assesteenweg 415
1741 Wambeek
info@huis-arijs.be
02/5821291

Magnan-Moiny (Begrafenisondernemer)

Rue Des Chausseurs Ardennais 10
6870 Saint-Hubert
pf-magnan@hotmail.be
061/611182

De Cock - Langlaarsteenweg (Begrafenisondernemer)

Langlaarsteenweg 49
2630 Aartselaar
03/8876964

Loots (Begrafenisondernemer)

Tennislaan 1
8420 De Haan
050/417112

De Clercq - Defimat Bvba (Begrafenisondernemer)

Ln. Der Weggevoerden 2
9820 Merelbeke
09/2317251

Cornelis Bvba - Wilgendijk (Begrafenisondernemer)

Wilgendijk 53
8600 Diksmuide
051/500044

Maes (Begrafenisondernemer)

N. Neeckxlaan 47
3920 Lommel
011/544834

Bertinchamps (Begrafenisondernemer)

Place Vandervelde 32
6061 Montignies-Sur-Sambre
071/419603

L. Van Kuyk Nv. (Begrafenisondernemer)

Van Stralenlei 13
2170 Merksem (Antwerpen)
guy.noppe@L-vankuyk.be
03/6458048

Aelvoet Services Nv (Begrafenisondernemer)

Nijverheidsstraat 14
9600 Ronse
055/213275

Daems Nv (Begrafenisondernemer)

Churchilllaan 20
2900 Schoten
03/6584561

Funerailles Kimplaire (Funerarium) (Begrafenisondernemer)

Rue De Namur 46
5380 Fernelmont
0477/068340

Feryn & Cornelis Uitvaartzorg (Begrafenisondernemer)

Kleine Noordstraat 4
8830 Hooglede
info@feryncornelis.be
051/25 00 03
Feryn & Cornelis Uitvaartzorg

Van Hove Gava (Begrafenisondernemer)

Vieille Place 17
7110 Strepy-Bracquegnies
mauricevanhove@skynet.be
064/662338

De Schakel (Begrafenisondernemer)

Brandemanstraat 30
9270 Laarne
09/3661651

Gebroeders Goossenaerts Bvba (Begrafenisondernemer)

Theo Verellenlaan 66
2990 Wuustwezel
03/6630125

Sferrazza+A350 (Begrafenisondernemer)

Place De Bernissart 26
7320 Bernissart
069/575773

Verstappen Nv - Turnhoutsebaan (Begrafenisondernemer)

Turnhoutsebaan 53
2460 Kasterlee
014/851796

Devos (Begrafenisondernemer)

Fiertelmeers 59
9600 Ronse
begrafenis.devos@telenet.be
055/213740

Bastiaens Edmond (Begrafenisondernemer)

Heerweg 48
9170 Sint-Gillis-Waas
03/7891543

Luc Bael Bvba - Stationsstraat (Begrafenisondernemer)

Stationsstraat 20
9450 Haaltert
054/333683

Schellemans Nv (Begrafenisondernemer)

Hoogstraat 74
2870 Puurs
03/8890130

Vaerman-Sale Bvba - Zijpstraat (Begrafenisondernemer)

Zijpstraat 47
9308 Aalst
vaerman.sale@skynet.be
053/704916

Massart (Begrafenisondernemer)

Rue Juoay 98 98
6240 Pironchamps
071/390974

Mestre Lambert - Ch. De Liege (Begrafenisondernemer)

Ch. De Liege 341
4460 Grace-Hollogne
lambert-mestre@hotmail.com
04/2634943

Funerailles Olivier Mathy (Begrafenisondernemer)

Rue De Rosières 26
1332 Genval
funerailles.mathy@skynet.be
02/6534340

Vandercruyssen Nv (Begrafenisondernemer)

Windhalmlaan 2
8540 Deerlijk
info@uitvaartvandercruyssen.be
056/777930

Jochums (Begrafenisondernemer)

Hoek 21
2310 Rijkevorsel
03/3122209

Peeraer Bvba (Begrafenisondernemer)

Turnhoutsebaan 444
2110 Wijnegem
peeraer.wijnegem@skynet.be
03/3536083

Sestig - Mathieu De Meerleire Bvba (Begrafenisondernemer)

Antwerpsestraat 136
2640 Mortsel
03/4498431

Vandamme - Bloyaer C. (Begrafenisondernemer)

Roterijstraat 74
8500 Kortrijk
056/359585

Soc. Centrale De Cremation/Michel (Begrafenisondernemer)

Rue De La Station 85
6220 Fleurus
071/303900

Van Bever C. (Begrafenisondernemer)

Libbrechtstraat 6
9230 Wetteren
guy.van.bever@telenet.be
09/3692008

P.F. Steve Poncelet Sprl - Rue De La Thure (Begrafenisondernemer)

Rue De La Thure 7
6560 Erquelinnes
steve.poncelet@skynet.be
071/556165

Catherine - Chaussee Brunehault (Begrafenisondernemer)

Chaussee Brunehault 364
7120 Estinnes
065/586532

Reweghs - Pipeleers - Grootstraat (Begrafenisondernemer)

Grootstraat 18
3570 Alken
011/312647

Stilitte (Begrafenisondernemer)

Rue M. Nicodeme 20
7061 Casteau (Soignies)
065/723235

Pompes Funèbres Anne-Aymone Myant (Begrafenisondernemer)

Rue Mitoyenne 61
7080 Eugies (Frameries)
pfmyant@hotmail.com
065/660630

Dries Bvba (Begrafenisondernemer)

Polderstraat 46
2480 Dessel
014/379272

De Preter & Co (Begrafenisondernemer)

Aarschotsebaan 73
2590 Berlaar
015/241069

Michaux - Rue De Jemeppe (Begrafenisondernemer)

Rue De Jemeppe 25 bus D
5190 Jemeppe-Sur-Sambre
071/787800

Latour (Begrafenisondernemer)

Grand Route 179
5651 Laneffe
071/655070

Deldime (Hannutoises) - Rue Baron D'Obin (Begrafenisondernemer)

Rue Baron D'Obin 85
4219 Wasseiges
081/855159

De Hertogh Robert - Heembeeksestraat (Begrafenisondernemer)

Heembeeksestraat 280
1120 Brussel
dehertogh.patrick@skynet.be
02/2685755

De Ruyte Nv - St. Amandsesteenweg (Begrafenisondernemer)

St. Amandsesteenweg 51
2880 Bornem
03/8892458

Delperdange - Quai De L'Ourthe (Begrafenisondernemer)

Quai De L'Ourthe 20
4170 Comblain-Au-Pont
04/3692444

Bogaert Rouwcentrum (Begrafenisondernemer)

Lindanusstraat 19
9200 Dendermonde
rouwcentrum.bogaert@skynet.be
052/213025

Vanoppen - Moors Begrafenissen Bvba - Kerkstraat (Begrafenisondernemer)

Kerkstraat 3
3665 As
jos@vmbegrafenissen.be
089/657194

Guy Gerard (Begrafenisondernemer)

Rue De La Reffe 4
4920 Aywaille
guy.gerard@proximedia.be
04/3846673

Funerailles Roger (Begrafenisondernemer)

Rue De Martouzin 72
5570 Beauraing
082 71 11 88
Funerailles Roger

Vandevelde Dirk - Marktplein (Begrafenisondernemer)

Marktplein 73
9130 Kieldrecht (Beveren)
info@vandeveldedirk.be
03/7771949

Jamart Bvba (Begrafenisondernemer)

Grote Baan 23
3511 Hasselt
011/252083

Delarbre (Begrafenisondernemer)

Rue De Grand Hallet 7
4287 Lincent
anne.delarbre@telenet.be
019/633473

Van De Moortele (Begrafenisondernemer)

Pintestraat 29
9840 De Pinte
vandemoortele29@skynet.be
09/2823952

Pol Laffut (Begrafenisondernemer)

Chaussee De L'Ourthe 95
6900 Marche-En-Famenne
claireperera@hotmail.com
084/466211

Callebaut (Begrafenisondernemer)

Dorpstraat 37
9420 Erpe-Mere
0486/766654

Crispin (Begrafenisondernemer)

Av. Paul Pastur 348
6032 Mont-Sur-Marchienne
071/360837

Levrie Et Fils - Rue Des Francais (Begrafenisondernemer)

Rue Des Francais 33
6250 Roselies
071/390726

Jorissen - Kempenstraat (Begrafenisondernemer)

Kempenstraat 41
3590 Diepenbeek
011/222888

Theunissen & Vos (Begrafenisondernemer)

Misweg 32
3770 Riemst
012/455252

De Cock - Eikenstraat (Begrafenisondernemer)

Eikenstraat 86
2840 Reet
03/8888436

Vandevenne - Rue Du Christ (Begrafenisondernemer)

Rue Du Christ 33
7700 Mouscron
056/330742

Georges & Fils - Rue De Wemmel (Begrafenisondernemer)

Rue De Wemmel 13
4950 Faymonville
laurentgeorges@skynet.be
080/679696
Georges & Fils - Rue De Wemmel

De Buck & Zoon (Begrafenisondernemer)

Terdonkplein 32
9042 Gent
09/2537095

Demuys (Begrafenisondernemer)

Duinkerkestraat 143
8970 Poperinge
057/338125

Pisman Marc Bvba (Begrafenisondernemer)

Langendam 47
9940 Evergem
09/3577573

Honore & Descamps (Begrafenisondernemer)

Rue Rempart Nord 1
6500 Beaumont
071/588620

Quennery (Begrafenisondernemer)

Rue Planiau 9
6470 Rance
060/411252

Lemaire & Fils (Begrafenisondernemer)

Rue Du Chalet 40
4920 Aywaille
04/3844673

Geers J. (Begrafenisondernemer)

Minister Liebaertlaan 49
8500 Kortrijk
056/220883

Radermecker - Spronck - Rue Des Martyrs (Begrafenisondernemer)

Rue Des Martyrs 69
4650 Herve
087/661123

Grevesse & Doyen - Ch. Freddy Terwagne (Begrafenisondernemer)

Ch. Freddy Terwagne 29
4480 Hermalle-Sous-Huy
doyensprl@gmail.com
085/311823

Francois & Cie (Begrafenisondernemer)

Rue De Bierset 38
4300 Waremme
info@jeanfrancois.be
019/544306
Francois & Cie

Joras Bvb (Begrafenisondernemer)

Zuid Australielaan 82
2500 Lier
03/4801148

Picron - Rue De Gard (Begrafenisondernemer)

Rue De Gard 33
7900 Leuze-En-Hainaut
069/666828

Wyns F Vandyck (Begrafenisondernemer)

L. Carrestraat 45
2220 Heist-Op-Den-Berg
015/241632

Soc. Br. De Crematorium (Begrafenisondernemer)

Av. Du Silence 57
1180 Uccle
02/3323232

Van Den Broeck Bvba - Riemenstraat (Begrafenisondernemer)

Riemenstraat 1
2290 Vorselaar
info@vandenbroeckbegrafenissen.be
014/511696

Dekens Bvba - Frans Van Ryhovelaan (Begrafenisondernemer)

Frans Van Ryhovelaan 91
9000 Gent
09/2264600

De Rycke J - Keizersplein (Begrafenisondernemer)

Keizersplein 68
9300 Aalst
053/705094

Houttekier Maurice (Begrafenisondernemer)

Zwevezeelsestraat 43
8851 Ardooie
051/744766

Van Bogaert Rouwcentrum - Waterhoenlaan (Begrafenisondernemer)

Waterhoenlaan 24
2050 Antwerpen
03/2190404

Vilvorder - Rue Du Waux Hall (Begrafenisondernemer)

Rue Du Waux Hall 7
4900 Spa
087/542617

Sneessens - Rue De Limauges (Begrafenisondernemer)

Rue De Limauges 29
1490 Court-Saint-Etienne
010/611375

Jacquemin (Begrafenisondernemer)

Rue G. Dancot 46
5310 Waret-La-Chaussee
081/511366

Evrard (Begrafenisondernemer)

Rue De Jemeppe 33
5190 Jemeppe-Sur-Sambre
071/786708

Mommens - Rue De Tervaete (Begrafenisondernemer)

Rue De Tervaete 35 bus A
1040 Bruxelles
02/7334851

Funebras (Begrafenisondernemer)

Rue De Dinant 46
5500 Falmignoul
082/745090

Les Funerailles Greziennes (Begrafenisondernemer)

Chaussee De Jodoigne 13
1390 Grez-Doiceau
funerailles.greziennes@skynet.be
010 84 43 37

P.F. Lardau - Jean (Begrafenisondernemer)

Rue Petit Ouffet 67
4590 Ouffet
084/466324

De Cock - Kontichstraat (Begrafenisondernemer)

Kontichstraat 7
2650 Edegem
03/4575668

Ets Jadot (Begrafenisondernemer)

Rue De Pietrain 73
1370 Jodoigne
brigitte.vostes@euphonynet.be
019 63 30 86

Logghe (Begrafenisondernemer)

Esemstraat 64 bus A
8610 Kortemark
051/570303

Van Moortel (Begrafenisondernemer)

Hoogstraat 175
9250 Waasmunster
dvanmoortel@hotmail.com
052/461753

Gerardon-Lecocq (Begrafenisondernemer)

Rue Du Fays 7
4317 Faimes
019/327738

Largefeuille (Begrafenisondernemer)

Bld De La Constitution 25
4020 Liege
04/3435649

Frere Alain (Begrafenisondernemer)

Bld. J. Bertrand 40
6000 Charleroi
071/325154

Van Den Bogaert H. - Mallekotstraat (Begrafenisondernemer)

Mallekotstraat 19
2500 Lier
03/4890793

Walravens (Begrafenisondernemer)

Boomkwekerijstraat 90
1601 Ruisbroek (Bt.)
02/3776084

Sevenants (Begrafenisondernemer)

Rue De Dinant 17
5575 Gedinne
christian.sevenants@skynet.be
061/588070

Rits Albrecht Bvba (Begrafenisondernemer)

Sint Laureysplein 21
2540 Hove
03/4555548

Vervliet (Begrafenisondernemer)

Kerkstraat 98
2620 Hemiksem
03/8874785

Dislaire (Begrafenisondernemer)

Rue De La Roche 43
6660 Houffalize
061/288165

Van Bogaert Rouwcentrum - Statiestraat (Begrafenisondernemer)

Statiestraat 15
2070 Zwijndrecht
03/2527162

Uitvaartverzorging Bvba De Wit Sonja - Hombekerkouter (Begrafenisondernemer)

Hombekerkouter 1
2811 Hombeek
sonja.de.wit@telenet.be
015/204045

De Piramide (Begrafenisondernemer)

Hoeksken 17
9940 Evergem
de.piramide@skynet.be
09/2278272

Cornelis F. (Begrafenisondernemer)

Brugstraat 15
2820 Rijmenam
015/511943

Ghillemijn Eric Bvba (Begrafenisondernemer)

Bankstraat 31
8560 Wevelgem
056/401045

Rummens - Denruyter (Begrafenisondernemer)

Acacialaan 15
3300 Tienen
016/814495

Cuyx (Begrafenisondernemer)

Sint Denijsstraat 13
1190 Forest
02/3442170

Tack - Lenaerts (Begrafenisondernemer)

Zandstraat 176
9170 Sint-Gillis-Waas
03/7798560

Begrafenissen En Crematies John Verniers - Jossa - Beukenlaan (Begrafenisondernemer)

Beukenlaan 88
9051 Sint-Denijs-Westrem
09/2212111

Pauwels Willy Nv (Begrafenisondernemer)

Gildestraat 55
9150 Kruibeke
03/7741426

Funerailles Evrard (Begrafenisondernemer)

Rue De Hamme-Mille 139
1390 Grez-Doiceau
info@funerailleslasnoises.be
010 86 75 90

Merlevede Bart (Begrafenisondernemer)

Duinkerkestraat 49
8970 Poperinge
057/334062

Mertens-Castelein (Begrafenisondernemer)

Pellenbergstraat 9
3360 Bierbeek
016/461737

Tejean (Begrafenisondernemer)

Av. De La Chapelle 18
4400 Flemalle
info@foret-tejean.be
04 233 77 92

Dries (Begrafenisondernemer)

Hoolstraat 24
2490 Balen
info@driesnv.be
014/813348

Laffut (Begrafenisondernemer)

Rue Haute 6
6990 Hotton
084/466211

Rummens (Begrafenisondernemer)

Aarschotsesteenweg 50
3300 Tienen
016/812261

Van De Vijver Dirk (Begrafenisondernemer)

Nachtegaalstraat 45
9870 Zulte
09/3888863

M.P. Pechon (Begrafenisondernemer)

Haachtsesteenweg 596
1030 Schaarbeek
02/2456868

Campens (Begrafenisondernemer)

Rue Darwin 59
1050 Ixelles
02/3472040

Haerens Nv - Markt (Begrafenisondernemer)

Markt 26
9800 Deinze
09/3860200

Gabriel Et Fils (Begrafenisondernemer)

Rue Ol' Z Eyos 1
4960 Malmedy
080/337090

Dumont - Giltay - Rue Nicolay (Begrafenisondernemer)

Rue Nicolay 670
4420 Saint-Nicolas (Lg.)
04/2339286

Lucas (Begrafenisondernemer)

Place Du Vieux Marche 50
7850 Enghien
pflucas@skynet.be
02/3953385

Begrafenissen Deman (Begrafenisondernemer)

Lauwbergstraat 14
8930 Menen
dirk-deman@skynet.be
056/417846

Bouvin (Begrafenisondernemer)

Avenue Des Casernes 20
1040 Bruxelles
02/6474929

Germay (Begrafenisondernemer)

Rue De La Liberte 30
4020 Liege
funeraillesgermay@skynet.be
04/3431444
Germay

Maison De Funérailles Taburiaux Et Fils Sprl - Rue Defalque (Begrafenisondernemer)

Rue Defalque 26
1490 Court-Saint-Etienne
pftaburiaux@skynet.be
010/615007

Serrus Eugene (Begrafenisondernemer)

Warandestraat 132
8560 Wevelgem
056/412386

Breban - Chaussee Brunehault (Begrafenisondernemer)

Chaussee Brunehault 682
4042 Liers
04/2782364

Bloyaert O. (Begrafenisondernemer)

Brugsesteenweg 139
8500 Kortrijk
056/370353

Buysse Jozef (Begrafenisondernemer)

Dorp 112
9968 Assenede
09/3736903

Funerarium Franck Sprl (Begrafenisondernemer)

Avenue Fernand Desonay 1
4801 Stembert
jose.franck@skynet.be
087/337715

Fostier (Begrafenisondernemer)

Rue De Gozee 703
6110 Montigny-Le-Tilleul
071/517273

Van Der Hoeven (Begrafenisondernemer)

Waversesteenweg 63
2580 Putte
015/755425

Balhan & Fils (Begrafenisondernemer)

Rue De L' Egalite 384
4630 Soumagne
04/3771495

Les Funerailles Philippart (Begrafenisondernemer)

Chaussee De Bruxelles 5
5140 Tongrinne
funeraillesphilippart@gmail.com
071/888976

Bulens (Begrafenisondernemer)

Biest 22
2960 Brecht
03/3138392

Rosseau - Jongenelen En Mathieu De Meerleire Bvba (Begrafenisondernemer)

Diksmuidelaan 193
2600 Berchem (Antwerpen)
03/2304000

Van Lancker - Van Rysselberghe (Begrafenisondernemer)

Alfr. Amelotstraat 34
9750 Zingem
09/3842989

Cornelis Georges (Begrafenisondernemer)

Bassebeekwegel 10
9031 Gent
09/2266752

Bvba Ceulemans Ivo (Begrafenisondernemer)

Molenstraat 23 bus A
2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver
begrafenissenivoceulemans@gmail.com
015/760099

De Poorter (Begrafenisondernemer)

Burg Vanbogaerdelaan 27
8870 Izegem
051/315667

De Vreedzame Nv - Le Paisible Sa (Begrafenisondernemer)

Buskboomstraat 47
1170 Watermaal-Bosvoorde
02/6755696

Van Damme - Kasteelstraat (Begrafenisondernemer)

Kasteelstraat 54
9255 Buggenhout
052/337551

Brosse & Zoon Bvba (Begrafenisondernemer)

Magerstraat 69
9070 Destelbergen
09/2303738

Van Cauwenberge Marc - Brugsesteenweg (Begrafenisondernemer)

Brugsesteenweg 452
9030 Gent
09/2257305

Legros (Begrafenisondernemer)

Rue De Berzee 91
5651 Thy-Le-Chateau
071/611323

Association De Inhumation Et Cremation (Begrafenisondernemer)

Rue Van Hartevelde 140 bus 6
1000 Bruxelles
02/5021424

Christiane - Rue Celestin Hastir (Begrafenisondernemer)

Rue Celestin Hastir 69
5150 Floreffe
epf@christiane.be
081/433250

Dm - De Meyer - Bvba (Begrafenisondernemer)

Kloosterstraat 4
9090 Melle
geert-de-meyer@telenet.be
09/2521364

Verbeiren & Zoon Bvba (Begrafenisondernemer)

Hogeweg 27
9320 Erembodegem (Aalst)
Verbeiren-Bael@skynet.be
053/787318

Begrafenissen Goossens - Kreukelhoefweg (Begrafenisondernemer)

Kreukelhoefweg 12
2880 Bornem
begrafenissen.goossens@skynet.be
03/8895408

Ancart (Begrafenisondernemer)

Chaussee De Namur 67
1495 Sart-Dames-Avelines
info@funerailles-ancart.be
071/877262

Henin Andre & Fils (Begrafenisondernemer)

Rue De Namur 107
6200 Chatelet
071/381609

Jamart (Begrafenisondernemer)

Kuringersteenweg 327
3511 Hasselt
011/252083

Bemelmans J-M - Rue Des Francais (Begrafenisondernemer)

Rue Des Francais 193
4430 Ans
04/3365929

Malpas (Begrafenisondernemer)

Rue Orbonne 15
4690 Glons
04/2861872

Raes W. (Begrafenisondernemer)

Riemeersstraat 5
9112 Sinaai-Waas
03/7723171

Wase Begrafenissen Bvba - Nieuwstraat (Begrafenisondernemer)

Nieuwstraat 11
9170 Sint-Gillis-Waas
03/7070916

Timmerman Jos Bvba - Steenbrugsestraat (Begrafenisondernemer)

Steenbrugsestraat 3
8210 Loppem
050/824048

Dhondt Ignace - Kruitmagazijnstraat (Begrafenisondernemer)

Kruitmagazijnstraat 7
9000 Gent
09/2251622

Noel & Fils - Chaussée De Liège (Begrafenisondernemer)

Chaussée De Liège 35
4500 Huy
085/231636

Kurt De Wulf (Begrafenisondernemer)

Menendreef 30
9850 Hansbeke
09/3715295

Bekaert (Begrafenisondernemer)

Roeselaarsestraat 118
8890 Moorslede
051/778085

Den Tandt Bvba (Begrafenisondernemer)

Stationsstraat 36
9550 Herzele
053/622547

Uitvaartcentrum De Ceder - Kliniekstraat (Begrafenisondernemer)

Kliniekstraat 20
9050 Gentbrugge
info@uitvaartcentrum-de-ceder.be
09/2304644

De Hertogh Bvba (Begrafenisondernemer)

Kerkstraat 46
9255 Buggenhout
052/336896

Sabbe Bvba (Begrafenisondernemer)

Tieltstraat 51
8760 Meulebeke
051/488952

Funerailles Fontaine (Begrafenisondernemer)

Ch. De Lodelinsart 30
6060 Gilly (Charleroi)
mag@funerariumfontaine.be
071/410476

Popelier Joseph (Begrafenisondernemer)

Waversesteenweg 1712
1160 Oudergem
fune@skynet.be
02/6724388

Veiller Nv - Paardenmarktstraat (Begrafenisondernemer)

Paardenmarktstraat 74
3080 Tervuren
02/7672413

Goffinet - Av. D'Auderghem (Begrafenisondernemer)

Av. D'Auderghem 146
1040 Etterbeek
02/2162952

Engels Patrick (Begrafenisondernemer)

Kerkhofweg 4
9200 Dendermonde
052/215293

Verniers Fabienne (Begrafenisondernemer)

Hundelgemsesteenweg 5
9050 Gentbrugge
info@fabienneverniers.be
09/2325055
Verniers Fabienne

Tassin (Begrafenisondernemer)

Rue Chapelle St-Anne 10
1457 Walhain
010/655205

Begrafenissen Somerlinck - Van Cauwenberge (Begrafenisondernemer)

Brugsesteenweg 450
9030 Gent
09/2212111

Radermecker - Spronck - Rue Antoine De Berghes (Begrafenisondernemer)

Rue Antoine De Berghes 91
4800 Verviers
087/762123

Logghe Geert - Esenstraat (Begrafenisondernemer)

Esenstraat 64 bus A
8610 Kortemark
051/570303

Dhondt Ignace - Lindestraat (Begrafenisondernemer)

Lindestraat 93
9790 Wortegem-Petegem
055/300036

Gorsen-Fonteyne Uitvaartbegeleiding - Brusselstraat (Begrafenisondernemer)

Brusselstraat 95
1702 Groot-Bijgaarden
info@gorsen.be
02/4665252
Gorsen-Fonteyne Uitvaartbegeleiding - Brusselstraat

Uitvaartcentrum Hellinx Bvba (Begrafenisondernemer)

Hoogstraat 4
3730 Hoeselt
roger@hellinx.com
089/411281

Charles Quint (Begrafenisondernemer)

Rue A.Et M.Hellinckx 21
1083 Ganshoren
02/4262806

Uitvaarten Hendrik Mussche (Begrafenisondernemer)

Frans Van Ryhovelaan 53
9000 Gent
info@uitvaartmussche.be
09 377 22 39

Keutgen (Begrafenisondernemer)

Bahnhofstraat 102
4720 Kelmis
087/652384

Penne - De Vriendt (Begrafenisondernemer)

Brusselsesteenweg 69
9400 Ninove
patdevriendt@hotmail.com
054/334040

Stevens & Lenchant (Begrafenisondernemer)

Pastoor Somerslaan 24
2870 Puurs
begrafenissenstevens@telenet.be
03 8867273

Brabantse Uitvaart Maatschappij (Begrafenisondernemer)

Merrellaan 15
1860 Meise
pfub@skynet.be
02/3459009

Maison Surquin (Begrafenisondernemer)

Rue Des Viviers Au Bois 58
7970 Beloeil
069/688041

Bvba Begrafenis - Crematies Verniers (Begrafenisondernemer)

Begoniastraat 2
9810 Nazareth
09/2212111

De Boever Antoine-Drijoel (Begrafenisondernemer)

Kouter 56
9800 Deinze
info@begrafenissendeboever.be
09/3863064

Bemelmans J-M - Rue De La Reine Astrid (Begrafenisondernemer)

Rue De La Reine Astrid 25
4100 Boncelles
04/3365929

Van Ceulebroeck Marc (Begrafenisondernemer)

Dorpsstraat 3
9052 Gent
09/2220059

Loisen & Vendrickx (Begrafenisondernemer)

Steenweg 165 bus A
3570 Alken
011/597091

Kerf (Begrafenisondernemer)

Grand Place 7
4800 Verviers
pfkerf@gmail.com
087/334050

Radermecker - Spronck - Rue De Battice (Begrafenisondernemer)

Rue De Battice 21
4880 Aubel
087/686091

Vranken - Knyffstraat (Begrafenisondernemer)

Knyffstraat 45
2100 Deurne (Antwerpen)
03/3215184

Cebeon Somerlinck Uitvaartverzorging (Begrafenisondernemer)

De Pintelaan 170
9000 Gent
info@cebeon.be
09/2228383
Cebeon Somerlinck Uitvaartverzorging

Rion - Rue Du Perron (Begrafenisondernemer)

Rue Du Perron 25
4681 Hermalle-Sous-Argenteau
04/3794092

Van Der Eecken (Begrafenisondernemer)

Rue Léon Hachez 17
7060 Soignies
sprlvde@euphonynet.be
067/332747

Leroy - Rue Abbe Pollaert (Begrafenisondernemer)

Rue Abbe Pollaert 8
7880 Flobecq
068/542627

Remacle - Rue De Fafchamp (Begrafenisondernemer)

Rue De Fafchamp 3
4670 Blegny
remaclefunerailles@skynet.be
04/3874621

Denis (Begrafenisondernemer)

Rue Du Commerce 141
7370 Dour
065/652244

Nolf Michel (Begrafenisondernemer)

Industrielaan 45
8930 Menen
056/510169

Steegmans-Stockeloises (Begrafenisondernemer)

Rue Blockmans 9
1150 Sint-Pieters-Woluwe
02/7728102

Stroobant (Begrafenisondernemer)

Rue Stant Ghislain 57
1000 Bruxelles
02/5123773

Van Mulders August (Begrafenisondernemer)

Beugemstraat 3
9310 Aalst
053/770326

Begrafenissen Bruyland (Begrafenisondernemer)

Leopoldlaan 27
9300 Aalst
053 70 10 47

Van Quickenborne Bvba (Begrafenisondernemer)

Lindestraat 93
9790 Wortegem-Petegem
055/318170

Witters & Baers - Inakker (Begrafenisondernemer)

Inakker 106
3550 Heusden-Zolder
wittersenbaers@skynet.be
011/536459

Fontaine Damien (Begrafenisondernemer)

Rue Saint Hilaire 36
4960 Malmedy
info@funeraille-malmedy.com
080/770316

Haast & Zoon (Begrafenisondernemer)

Kleine Molenweg 190
2940 Stabroek
info@haast.be
03/5686431

Veiller Nv - Gemeenteplein (Begrafenisondernemer)

Gemeenteplein 21
3040 Huldenberg
02/6875355

Verhaeghe - Loidts (Begrafenisondernemer)

Rue Mazerine 50
1310 La Hulpe
02/6536784

Borgno (Begrafenisondernemer)

Avenue Frere Orban 4
7000 Mons
f.borgno@skynet.be
065/336318
Borgno

Verlinde Edmond & Peter - Gistelsesteenweg (Begrafenisondernemer)

Gistelsesteenweg 158
8200 Sint-Andries
050/394210

Van Sante E. (Begrafenisondernemer)

Brusselsesteenweg 430
9230 Wetteren
09/3691354

Stiers (Begrafenisondernemer)

Schoolstraat 2
3440 Budingen
011/587820

Rotsaert (Begrafenisondernemer)

Rue De Messines 1
7782 Ploegsteert
056/588356

Ingelaere Guido (Begrafenisondernemer)

Veurnestraat 17
8970 Poperinge
057/333527

De Hertogh Ronny Bvba (Begrafenisondernemer)

Kruisstraat 25
1851 Humbeek
de.hertogh.ronny@telenet.be
02/2691359

Tanier - Rue Entre Deux Tours (Begrafenisondernemer)

Rue Entre Deux Tours 5
4540 Amay
info@pftanier.be
085/211864

Les Mosanes (Begrafenisondernemer)

Bld Des Hauteurs 45
4000 Liege
lesmosanes@skynet.be
04/2250828

Van Lent Bvba - Brusselsesteenweg (Begrafenisondernemer)

Brusselsesteenweg 605
9050 Gentbrugge
bartvanlent@telenet.be
09/2306873

Jean-Pierre Poncin (Begrafenisondernemer)

Les Eglantines 3
6900 Hargimont
pfponcin@skynet.be
084/214829

Javaux (Begrafenisondernemer)

Rue Du Herdal 11
5570 Beauraing
082/712955

Dick Y (Begrafenisondernemer)

Emanuel Hielstraat 28
9050 Gent
09/2302877

Depoorter J - Medicar (Begrafenisondernemer)

C. Permekelaan 41
8490 Jabbeke
050/385566

Sa Funérailles Marliere - Ch. De Brunehaut (Begrafenisondernemer)

Ch. De Brunehaut 188
7972 Quevaucamps
069/578058

Huis Cornelis Bvba (Begrafenisondernemer)

St. Bernadettestraat 7
9040 Sint-Amandsberg (Gent)
info@van-lent.be
09/2511431

Van Edom - De Backer (Begrafenisondernemer)

Betekomstraat 100
3128 Tremelo
016/534206

Wase Begrafenissen Bvba - Stationsstraat (Begrafenisondernemer)

Stationsstraat 30
9120 Beveren-Waas
wasebegrafenissen@mac.com
03/7757150

Cognaux (Begrafenisondernemer)

Rue De Baillamont 17
5555 Graide
cognaux@skynet.be
061/511053

Deramaix (Membre De Pf Borgno) (Begrafenisondernemer)

Rue Des Wagnons 9
7380 Quievrain
065/457115

Bemelmans J-M - Rue De Herve (Begrafenisondernemer)

Rue De Herve 544
4610 Beyne-Heusay
042277410

Dewaele (Begrafenisondernemer)

Ch. De Tongres 259
4000 Liege
04/2636139

Calsyn (Begrafenisondernemer)

Lege Moerstraat 6
9980 Sint-Laureins
09/3777579

Veiller Nv - Brusselsesteenweg (Begrafenisondernemer)

Brusselsesteenweg 29
3080 Overijse
02/6877338

Campens P. (Begrafenisondernemer)

Av. Du Parc 27
1060 Saint-Gilles
02/5385134

Denuit (Begrafenisondernemer)

Rue De Liberchies 110
6238 Luttre
071/844340

Hennuy Entreprises (Begrafenisondernemer)

Rue De Lenny 93
5360 Natoye
083/212447

Lemaire (Membre De Pf Borgno) (Begrafenisondernemer)

Route De Valenciennes 351
7300 Hornu
065/785019

Vancleef Johan & Bettina - Mgr. Koningstraat (Begrafenisondernemer)

Mgr. Koningstraat 4
3680 Maaseik
info@uitvaartcvancleef.be
089/564359

Saint - Pierre - Rue Du Couvent (Begrafenisondernemer)

Rue Du Couvent 18
7700 Mouscron
056/330547

Debeir Bvba (Begrafenisondernemer)

Zandvoordeschorredijkstraat 85
8400 Oostende
059/709008

J.F. Pessleux (Begrafenisondernemer)

Rue Des Six Bras 37
5170 Profondeville
081 43 47 45

Gyselinck Bvba - Blindstraat (Begrafenisondernemer)

Blindstraat 7
9140 Temse
03/7711605

Vanhoutteghem Nv - Marcel Windelsstraat (Begrafenisondernemer)

Marcel Windelsstraat 19
8790 Waregem
056/602150

Hanquart (Begrafenisondernemer)

Rue Rubens 11
1030 Schaarbeek
02/2152710

Vanhooren Jean Pierre (Begrafenisondernemer)

Heyvaertlaan 10
8470 Gistel
059/278296

Bogaerts J. (Begrafenisondernemer)

Kasteelpleinstraat 75
2000 Antwerpen
03/2342374

Cornet-Mockel - Place Sommeleville (Begrafenisondernemer)

Place Sommeleville 35
4800 Verviers
087/337379

Vandeperre (Begrafenisondernemer)

Marktstraat 43
1745 Opwijk
vandeperre.rouwbegeleiding@telenet.be
052/355850

Tilmant (Begrafenisondernemer)

Rue Adelin Colon 68
1300 Wavre
010/244323

Verlinde Edmond & Peter - Zandstraat (Begrafenisondernemer)

Zandstraat 332
8200 Sint-Andries
050/394210

Funerailles Charleroi - Rue Cayauderie (Begrafenisondernemer)

Rue Cayauderie 94
6000 Charleroi
071/417251

Sintobin Marc (Begrafenisondernemer)

Kachtemsplein 11
8870 Izegem
051/300996

Vandevelde Dirk - Ten Bos (Begrafenisondernemer)

Ten Bos 12
9100 Nieuwkerken-Waas
info@vandeveldedirk.be
03/7771949

Hervers Schroyen (Begrafenisondernemer)

Rue De Soumagne 23
4650 Herve
087/678452

Libouton-Georges (Begrafenisondernemer)

Rue General Jacques 18
6690 Vielsalm
laurentgeorges@skynet.be
080 21 63 31

Claeys O. (Begrafenisondernemer)

Oossekouter 32
9850 Nevele
09/3715050

Desablens - Pottiez & Enfants - Grand Rue (Begrafenisondernemer)

Grand Rue 21
7640 Antoing
069/546422

Delfanne - Rue Du Moulin (Begrafenisondernemer)

Rue Du Moulin 159
7100 La Louviere
064/223675

Maison Gierens Sprl (Begrafenisondernemer)

Porte De Treves 16
6600 Bastogne
pompesfunebres@gierens.be
061/212482
Maison Gierens Sprl

Leruite (Begrafenisondernemer)

Rue Cowette 357
4870 Nessonvaux
087/268059

Willems-Leroy - Rue De Dinant (Begrafenisondernemer)

Rue De Dinant 50
5500 Dinant
082/222787
Willems-Leroy - Rue De Dinant

Vanoppen - Moors Begrafenissen Bvba - Rozenstraat (Begrafenisondernemer)

Rozenstraat 8
3660 Opglabbeek
089/657194

Holemans - Gysbrechts - V. Jacobslei (Begrafenisondernemer)

V. Jacobslei 68
2600 Berchem (Antwerpen)
03/2306829

Janssens & Robbers Bvba (Begrafenisondernemer)

Eikenstraat 33
2840 Rumst
03/8886896

Gielis - Veremans - Antwerpsesteenweg (Begrafenisondernemer)

Antwerpsesteenweg 80
2550 Kontich
info@gielis-veremans.be
03/4571158

Leroy - Rue Jean Vinois (Begrafenisondernemer)

Rue Jean Vinois 25 bus B
7890 Ellezelles
d.vanlithaut@portima.be
068/542627

Malcotte (Begrafenisondernemer)

Rue Vertillon 72
6464 Forges
060/211525

Logghe Geert - Stadenstraat (Begrafenisondernemer)

Stadenstraat 43
8610 Kortemark
051/570303

Creemers - Belgebergstraat (Begrafenisondernemer)

Belgebergstraat 5
3950 Bocholt
011/445254

Pompes Funèbres Andreco (Begrafenisondernemer)

Rue De Pervyse 30
1040 Etterbeek
andreco@skynet.be
02/7332521

Ladavid - Desmedt - Chaussée De Bruxelles (Begrafenisondernemer)

Chaussée De Bruxelles 222 bus A
7530 Gaurain-Ramecroix (Tournai)
069/228805

Lenaerts - Tack (Begrafenisondernemer)

Kieldrechtstraat 16
9170 De Klinge
03/7070010

Begrafenissen Stockman (Begrafenisondernemer)

Oudenaardsesteenweg 34
8500 Kortrijk
info@begrafenissenstockman.be
056/210539

Heerwegh (Begrafenisondernemer)

Rue Square Crepin 5
5580 Rochefort
084/211694

Luypaert Nancy (Begrafenisondernemer)

Scherpstraat 15
1540 Herne
begrafenissen.luypaert@skynet.be
02 396 27 42

Verbist C (Begrafenisondernemer)

Provincialesteenweg 20
2620 Hemiksem
info@verbistc.be
03/8878218

Roger (Begrafenisondernemer)

Rue De Wellin 105
5574 Pondrome
082/711188

Adam Hospital - Rue De La Station (Begrafenisondernemer)

Rue De La Station 37
6511 Stree (Ht.)
sapfadam.hospital@yahoo.fr
071/533560

Vanhole - Hennebert - Rue Justin Bruyenne (Begrafenisondernemer)

Rue Justin Bruyenne 8 bus A
7520 Templeuve
info@vanhole-hennebert.be
069/352019
Vanhole - Hennebert - Rue Justin Bruyenne

Lescart (Begrafenisondernemer)

Avenue Emile Herman 362
7171 Manage
p.f.lescart@skynet.be
064/211591

Campens Et Fils - Av. Des Villas (Begrafenisondernemer)

Av. Des Villas 37
1060 Saint-Gilles
02/5373238

Van Wulpen-Costenoble Bvba (Begrafenisondernemer)

Kerkstraat 190
8370 Blankenberge
050/414055

Depre & Struyven (Begrafenisondernemer)

Av. Paul Pastur 209
6032 Mont-Sur-Marchienne
071/380837

Eraerts (Begrafenisondernemer)

Rijschoolstraat 67
3800 Sint-Truiden
n.eraerts@myoffice.mobistar.be
011/781613

Noel & Fils - Rue Du Cornuchamp (Begrafenisondernemer)

Rue Du Cornuchamp 3
4260 Braives
085/231636

Haast - Zoon (Begrafenisondernemer)

Kapelsestraat 20
2950 Kapellen (Antw.)
03/6642062

Franquet Et Helu (Begrafenisondernemer)

Rue Royale 147
5621 Morialme
071/688244

Evariste (Begrafenisondernemer)

Rue D. De Paepe 82
6040 Jumet (Charleroi)
ets.evariste@hotmail.com
071/351342

Van Staey-Leurs - Paalstraat (Begrafenisondernemer)

Paalstraat 88
2900 Schoten
03/6584554

Van Der Heyden Rene (Begrafenisondernemer)

Paul Krugerstraat 1
2500 Lier
03/4800517

Allard (Begrafenisondernemer)

Rue E. Vandervelde 6
5020 Flawinne
081/739709

Van De Laer Nv (Begrafenisondernemer)

Weg Messelbroek 53
3271 Scherpenheuvel
uitvaart@vandelaer.be
013/773155